İcat Çıkar - TEB Akıl Fikir Yarışması

14 March, Sat
  • Türkiye, İstanbul
  • Competition

Event Details

Bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi, yaratıcı fikirlerin var. Ya da teknolojik girişim projelerin var. O zaman hiç durma sen de İcat Çıkar. TEB Akıl Fikir Yarışması ile bilgini, emeğini ve hayallerini gerçek bir başarıya dönüştürebilir ve ödüller kazanabilirsin.

Kimler katılabilir?

  • Bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi, yaratıcı fikirleri olan, 
  • Bölüm ve sınıf fark etmeksizin tüm üniversite öğrencileri, 
  • Mezuniyeti üzerinden en fazla 5 yıl geçmiş, yeni mezun genç profesyoneller,
  • TEB müşterileri, müşteri adayları başvurabilirler.
  • Ayrıca bunların dışında Girişim Fikirleri olan ve TEB Girişim Evine Başvurmak isteyen Teknolojik Girişimcilerde kendileri için ayırılmış olan kategoriden başvurabilirler.

Program

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2020

Finalistlerin Duyurulması: 26 Şubat 2020

Final Kampı: 14-15 Mart 2020

Jüri Toplantısı – Finalistlerin Jüriye Sunumu: Mart 2020

Ödül Töreni - Akıl Fikir Buluşması: Nisan 2020

Frequently Asked Questions

Elbette. En fazla 3 kişiden oluşan gruplar halinde katılabilirsiniz. Takım olarak katılım olması durumunda sadece bir kişinin kayıt olması yeterli olacaktır. Başvuru içinde diğer ekip üyelerini de ayrıca belirtebilirsiniz. Ödül sadece takıma verileceği iç
ikirleriniz, önerileriniz bizim için değerlidir. Yarışmamızda birbirinden değerli ödüller kazanabilir, sektörlerinin önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyelerine sunum şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca TEB'de kariyer fırsatları, tüm organizasyonu TEB tara
Finale kalabilecek proje sayısını jüri üyelerimiz belirlemektedir. Bu sayı gelen projelerin içeriğine göre değişiklik gösterebilir.

Images