Genç İş İnsanına Koçluk!

07 December, Mon

Event Closed.

Event Details

Üniversite son sınıf öğrencisi veya iş hayatına yeni başlamış, kendini keşfetmeye niyetli,kendi yolculuğuna çıkmaya hazır ve gerçekte ne istediğini bulmaya çalışan gençlere hizmet eden bir programdır. 

Dünyaya değer katmak isteyen, varlığını hissettirmek ve hedeflerini ortaya koyup hedeflerin peşinden gitmek isteyen her genç bu hizmetten fayda sağlar.

İş ve kişisel hedeflerinin farkında olmak, yaptığı işte en iyisi olmak, kişisel ve iş hayatında kendini konumlandırmak gibi durumlarda kişinin performansını keşfetmesine yardımcı olur.

Program

  • Koçluk Süreci toplam 6 seans sürecektir.
  • Haftada 1 kez, Koç ve Danışan bir araya gelecektir.
  • Her seans ortalama 60 dakika sürecektir.
  • Skype/Zoom üzerinde online görüşmeler şeklinde gerçekleşecektir.
  • Sessiz ve sakin bir ortamda olunması gereklidir.

Frequently Asked Questions

Kişinin değişim ve dönüşüm sürecinde kullanılan bir araçtır. Farkındalık kazanılması, kişinin seçimlerini görmesi ve özgüvenin doyumlu hale gelmesini hedefler. Koçluk sürecinde, kişinin değerleri, güçlü yönleri, hayalleri ve hedefleri üzerine bir süreç in
Koçluk aldığın zaman, kendinle ilgili olumlu ve güçlü yönleri keşfetmeye başlayacaksın. Bu keşifle beraber özgüvenin ve özyönetimin artacak. Koçluk yaşamın ve iş dengesinin gelişimi, iletişim becerilerinin gelişmesi ve üretkenliğinin artmasını sağlayacak.
Online!