DOĞUŞTAN GİRİŞİMCİLER

25 April, Sun

Event Closed.

Event Details

Bir fikrin mi var? Gerçeğe mi dönüştürmek istiyorsun?
O zaman doğru yerdesin Doğuştan Girişimci!

 

2-4 kişilik lise veya üniversite öğrencilerinden oluşan ekibinle yarışmamıza başvur!

•Girişimine uygun uzman mentorlerle çalışıp, ihtiyacın olan eğitimleri alarak girişimin için en önemli adımları bizimle at! 

• Finalde objektif jüri üyelerimize sunumunu yap ve eğitim paketi, dijital destek paketi, ofis ve çalışma atölyesi desteği, otelde konaklama ve nakit ödülün sahibi ol!!

Yarışmamızın son başvuru tarihi: 12 Nisan 2021

 

Başvurmak için www.doustartup.com sitemizde yer alan Doğuştan Girişimciler Girişimcilik Yarışması ve Zirvesi sayfasından "başvur" butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterli 

Başvurular kapandıktan sonra sitemizde paylaşılacak izleyici formumuzu doldurarak 9 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşecek online zirvemizde sen de yerini ayırtabilir, çeşitli çekilişlerimize katılarak ödülleri kazanma şansı yakalayabilir ve zirve gününde online olarak gerçekleşecek olan Boş Kemikler konserinde bizimle birlikte eğlenebilirsin!

 

** Uyarı: Yarışmaya sadece yukarıda belirtilen link üzerinden form doldurarak katılmalısınız! Aksi takdirde başvurunuz tarafımıza ulaşmayacaktır. **

Program

  • Son başvuru tarihi: 12 Nisan 
  • Ön Eleme tarihleri: 16 Nisan- 20 Nisan
  • Yarı Final: 25 Nisan
  • Final: 9 Mayıs 
     

Frequently Asked Questions

www.doustartup.com adresinden karşınıza çıkan Doğuştan Girişimciler butonuna tıklayarak forma erişebilirsiniz.
Evet, başvurular kapandıktan sonra www.doustartup.com adresinden izleyici formunu doldurarak aramıza katılabilirsiniz!
https://www.instagram.com/dogustangirisimciler/ adresini takip ederek sürekli olarak güncel bilgilendirmelerden haberdar olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ihtiyaç duyulan durumlarda mail üzerinden bilgilendirilmeye devam edilebilir.
ister dogustangirisimciler@gmail.com adresinden mail atabilir isterseniz de https://www.instagram.com/doustartup/ instagram adresinden hem bizi takip edebilir hem de dm yoluyla sorularınızı iletebilirsiniz.