ebebek Everest Yolculuğu Yetenek Programı

ebebek

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Everest Yolculuğu’na Çıkmaya Hazır mısın?

2030 yılında, 6 kıtada faaliyet gösteren bir evren perakendecisi olmak vizyonumuzdan hareketle başlattığımız Everest Yolculuğu Kariyer ve Yetenek Programımızın yeni dönem başvuruları açılmıştır.

Everest Yolculuğu Nedir?

İş yaşamıyla eğitim yaşamını bir arada yürüten öğrencilerin gelecekte daha başarılı olacağını düşündüğümüz için Everest Yolculuğu, okul ile işi aynı zamanda yürütebilmeni, okurken mağaza ortamında çalışma deneyimi kazanmanı sağlayan bir programdır.

Program kapsamında, üniversitenin ilk yıllarından başlayarak, Türkiye’deki tüm mağazalarımızda part-time çalışarak para kazanabilir ve bir süre sonra merkez ofisimizde teoride öğrendiklerinin pratiğini yapabilirsin. Ayrıca Everest Yolculuğu programı ile her yıl farklı tecrübeler kazanarak mezun olduğunda ebebek’in mağaza ya da merkezindeki farklı bölümlerinde çalışma fırsatı elde edebilirsin.

 

Everest Yolculuğu Ne Değildir?

Everest Yolculuğu, kısa dönemli staj deneyimi kazanacağın, sadece ebebek Genel Müdürlük‘teki bölümlerde çalışacağın bir Merkez ofis stajı değildir. İşimizin mutfağı olan bir ebebek mağazasında çalışarak yürüteceğin uzun soluklu bir yetenek programıdır.

 

Kimler Başvurabilir?

4 yıllık lisans eğitimine örgün olarak devam ederken aynı zamanda mağazalarımızda part-time olarak çalışabilecek her öğrenci!

 

Programda Seni Neler Bekliyor?

 • Türkiye’deki tüm mağazalarımızda, çalışırken para kazanırsın.
 • Programı başarıyla tamamladığında işe alım süreçlerinde öncelik elde edersin.
 • Program süresince topladığın puanlarla yurt dışında dil okuluna gitme imkânına sahip olabilirsin.
 • Yıl içinde ve her yılın sonunda maaşına ek olarak bonus ödüller kazanırsın.
 • Kariyer koçluğuyla geleceğine daha emin bakarsın.
 • Yurt içi ve yurt dışı kişisel gelişim eğitimlerine katılabilirsin.
 • Mesleki eğitimlere dâhil olabilirsin.
 • Üst düzey yönetici mentörlüğüne katılma, proje yapma ve sunma imkânı elde edersin.
 • Genel Müdürlüğümüzde departmanlarımızın işleyişini yakından gördüğün online gelişim programımız e-kamp’a katılma fırsatı yakalarsın.
 1. ebebek Everest Yolculuğu Yetenek Programı - User Image
  Hikmet Selim Sarıhan
  İstanbul Üniversitesi

  gelişim açısında değerlendirilmesi gereken bir fırsat

 2. ebebek Everest Yolculuğu Yetenek Programı - User Image
  Büşra özgün
  Sakarya Üniversitesi

  Ben Büşra Özgün, 20 yaşındayım, Sakarya Üniversitesi 4. sınıf ekonometri öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam etmekteyim. Aynı zamanda da adalet bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Liseyi Durusu Hüseyin Ökten Anadolu Lisesinde ikincilik ile bitirdim. Bu başarımı hala üniversite hayatımda devam ettirmekteyim. İstanbul Arnavutköy’de yaşamaktayım. Yasaklar nedeniyle okuluma uzaktan eğitimle devam etmekteyim. Bu krizi fırsata çevirmek ve aynı zamanda teorik bilgilerimi hayata geçirmek istiyorum. Bu dönemde yabancı dil öğrenimimi geliştirmeye çalışıyorum ve bazı bilgisayar programlarını (Pyton, R, Spss, Stata, Eviews) öğrenmek için çabalıyorum. Bunun yanında Sivil AB Düşün programına proje yazmaktayım. Üniversite hayatım bitmeden kendimi donanımlı ve iş hayatına hazırlamak istiyorum. Genel anlamda takım çalışmalarına uyum sağlayan, disiplinli, azimli ve öğrenmeye aç bir kişiliğe sahip bir bireyim. Araştırma yapmayı yeni bilgiler keşfetmeyi hayatımın bir parçası haline getirmiş bulunmaktayım. Staj deneyimlerinin olması benim akademik ve iş kariyerimin planını çizmesinde çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Çalışma hayatıma 14 yaşında bir market kasiyeri olarak başladım ve kısa bir süre içinde muhasebe departmanında çalıştım. Ve sonrasında Muya firmasında satış danışmanlığı yaptım. Eğitim hayatıma bu şekilde hem maddi hemde manevi bir birikim sağladım. 17 yaşında iken pi sayısı ile ilgili Tübitak’a proje hazırladım. Aynı zamanda lise hayatımın 3 yılını okul temsilci olarak geçirdim. Geçen sene AB sivil Düşün programı ile Belçikaya gidecektim fakat korona dolayısı ile ertelendi. Geçen yıl iki ay olmak üzere S.M.M.M Bayram Güneş'in yanında “gönüllü stajyerlik” yaptım.

 3. ebebek Everest Yolculuğu Yetenek Programı - User Image
  Nurullah Çakmak
  Fırat Üniversitesi

  Hey sen buna başvuru yapmak isteyen Everestli. Yetenek programına değer veren bir Genel müdür. Ve her alanda gelismen için destek veren ellerinden gelen herşeyi yapan bir insan kaynakları ekibiyle çalışacaksın bunu bilmeni isterim

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 15 people.
Review

Details

 • Application Term
  January
 • Who Can Apply?
  1st Grade
  2nd Grade
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul