ebebek - Everest Yolculuğu Yetenek Programı - TalentScore | Youthall
ebebek Everest Yolculuğu Yetenek Programı

ebebek

Talent Program Details

Everest Yolculuğu’na Çıkmaya Hazır Mısın?

Kariyerinde zirveyi hedefleyen genç yeteneklerin programı Everest Yolculuğu, yeni dönem dağcılarını arıyor.

Profesyonel yaşama daha güçlü hazırlanman ve deneyimsel öğrenme fırsatı elde etmen için bu fırsatı kaçırma.

 

Everest Yolculuğu Nedir?

İş yaşamıyla eğitim yaşamını bir arada yürüten öğrencilerin gelecekte daha başarılı olacağını düşündüğümüz için Everest Yolculuğu, okul ve işi aynı zamanda yürütebilmeni, okurken mağaza ortamında çalışma deneyimi kazanmanı sağlayan bir programdır.

Program kapsamında, üniversitenin ilk yıllarından başlayarak Türkiye’deki tüm mağazalarımızda part time çalışarak para kazanabilir ve bir süre sonra merkez ofisimizde teoride öğrendiklerinin pratiğini yapabilirsin. Ayrıca Everest Yolculuğu programı ile her yıl farklı tecrübeler kazanarak mezun olduğunda ebebek’in mağaza ya da merkezindeki farklı bölümlerinde çalışma fırsatı elde edebilirsin.

 

Everest Yolculuğu Ne Değildir?

Everest Yolculuğu kısa dönemli staj deneyimi kazanacağın, sadece ebebek Genel Müdürlük’teki bölümlerde çalışacağın bir Merkez ofis stajı değildir. İşimizin mutfağı olan bir ebebek mağazasında çalışarak yürüteceğin uzun soluklu bir yetenek programıdır.

 

Neden CV İle Birlikte Bir Önyazı İstiyoruz?

Seni niçin bu programa seçmemiz gerektiğini anlatıp bizi ikna edecek 500 kelimelik bir ön yazı istiyoruz. 

Bu ön yazı ile seni daha yakından tanıyıp, Everest Yolculuğu’na çıkmak konusundaki istekliliğini, heyecanını ve tutkunu, süreç içindeki dikkat, özen ve programa uygunluğunu görebilmek, yolculuğa başlayabilmen için güzel bir adım olacak.

 

Kimler Başvurabilir?

4 yıllık lisans eğitimine örgün olarak devam ederken aynı zamanda mağazalarımızda part-time olarak çalışabilecek her öğrenci!

 

Programda Seni Neler Bekliyor?

 • Türkiye’deki tüm mağazalarımızda çalışırken para kazanırsın.
 • Programı başarıyla tamamladığında işe alım süreçlerinde öncelik elde edersin.
 • Program süresince topladığın puanlarla yurt dışında dil okuluna gitme imkanına sahip olabilirsin
 • Yıl içinde ve her yılın sonunda maaşına ek olarak bonus ödüller kazanırsın.
 • Kariyer koçluğuyla geleceğine daha emin bakarsın.
 • Yurt içi ve yurt dışı kişisel gelişim eğitimlerine katılabilirsin.
 • Mesleki eğitimlere dahil olabilirsin.
 • Üst düzey yönetici mentörlüğüne katılma, proje yapma ve sunma imkanı elde edersin.

 

Everest Yolculuğu hakkında daha detaylı bilgiye everestyolculugu.com adresimizden ulaşabilirsin.

 1. ebebek Everest Yolculuğu Yetenek Programı - User Image
  Hikmet Selim Sarıhan
  İstanbul Üniversitesi

  gelişim açısında değerlendirilmesi gereken bir fırsat

 2. ebebek Everest Yolculuğu Yetenek Programı - User Image
  Büşra özgün
  Sakarya Üniversitesi

  Ben Büşra Özgün, 20 yaşındayım, Sakarya Üniversitesi 4. sınıf ekonometri öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam etmekteyim. Aynı zamanda da adalet bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Liseyi Durusu Hüseyin Ökten Anadolu Lisesinde ikincilik ile bitirdim. Bu başarımı hala üniversite hayatımda devam ettirmekteyim. İstanbul Arnavutköy’de yaşamaktayım. Yasaklar nedeniyle okuluma uzaktan eğitimle devam etmekteyim. Bu krizi fırsata çevirmek ve aynı zamanda teorik bilgilerimi hayata geçirmek istiyorum. Bu dönemde yabancı dil öğrenimimi geliştirmeye çalışıyorum ve bazı bilgisayar programlarını (Pyton, R, Spss, Stata, Eviews) öğrenmek için çabalıyorum. Bunun yanında Sivil AB Düşün programına proje yazmaktayım. Üniversite hayatım bitmeden kendimi donanımlı ve iş hayatına hazırlamak istiyorum. Genel anlamda takım çalışmalarına uyum sağlayan, disiplinli, azimli ve öğrenmeye aç bir kişiliğe sahip bir bireyim. Araştırma yapmayı yeni bilgiler keşfetmeyi hayatımın bir parçası haline getirmiş bulunmaktayım. Staj deneyimlerinin olması benim akademik ve iş kariyerimin planını çizmesinde çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Çalışma hayatıma 14 yaşında bir market kasiyeri olarak başladım ve kısa bir süre içinde muhasebe departmanında çalıştım. Ve sonrasında Muya firmasında satış danışmanlığı yaptım. Eğitim hayatıma bu şekilde hem maddi hemde manevi bir birikim sağladım. 17 yaşında iken pi sayısı ile ilgili Tübitak’a proje hazırladım. Aynı zamanda lise hayatımın 3 yılını okul temsilci olarak geçirdim. Geçen sene AB sivil Düşün programı ile Belçikaya gidecektim fakat korona dolayısı ile ertelendi. Geçen yıl iki ay olmak üzere S.M.M.M Bayram Güneş'in yanında “gönüllü stajyerlik” yaptım.

 3. ebebek Everest Yolculuğu Yetenek Programı - User Image
  Nurullah Çakmak
  Fırat Üniversitesi

  Hey sen buna başvuru yapmak isteyen Everestli. Yetenek programına değer veren bir Genel müdür. Ve her alanda gelismen için destek veren ellerinden gelen herşeyi yapan bir insan kaynakları ekibiyle çalışacaksın bunu bilmeni isterim

 4. ebebek Everest Yolculuğu Yetenek Programı - User Image
  Gamze Yorluk
  Mustafa Kemal Üniversitesi

  İşletme 3. sınıf öğrencisiyim kendimi geliştirip aynı zamanda sirketinizi canlandırmak isterim, pazarlama ve sosyalleşme konusunda iyi olduğumu düşünüyorum umarım beraber çalışma fırsatına sahip olurum.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 18 people.
Review

Details

 • Application Term
  May
 • Who Can Apply?
  1st Grade
  2nd Grade
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy