DenizBank - Deniz'in İncileri Online Staj Programı - TalentScore | Youthall
DenizBank Deniz'in İncileri Online Staj Programı

DenizBank

Applications have not started yet.

Talent Program Details

İlan Tanımı

Kariyerin İlerisi Deniz!

Gelişim ve eğitim fırsatlarıyla dolu bir staj programında kariyerine yön vermek istersen ‘’Deniz’in İncileri’’ staj programımız tam sana göre! 2013 yılından beri binlerce genç yeteneğimizi mezun ettiğimiz Deniz’in İncileri staj programımızda sürprizlerle dolu bankacılık deneyimini kaçırma.

Programımız Hangi Genç Yetenekleri Kapsar:

 • Staj zorunluluğu olan veya okulu sigortayı karşılayan üniversiteli gençleri,
 • 2. ve 3. sınıf öğrencileriyle Meslek Yüksek Okulu son sınıf öğrencileri.

 Ayrıcalıklar

Senin için tasarlanan yaz dönemi staj programımız “Deniz’in İncileri” kapsamında bankamızın Genel Müdürlük bölümleri, Bölge Müdürlükleri veya Türkiye’nin her ilinde bulunan şubelerimizde staj yapma, online eğitimlere katılma ve bankacılık mesleğini keşfetme fırsatına sahip olacaksın.

İş birliği, Sahiplenme, Tutku ve Eylem; bizi biz yapan değerlerimiz ile her zaman yeni başlangıçlara yelken açarız. Sen de bizi merak ediyorsan @denizdekariyer Instagram hesabımızı takip edebilir, Deniz'in İncileri’nin ilham veren hikâyelerini Instagramda #denizinincileri hashtagiyle izleyebilirsin.

 1. DenizBank Deniz'in İncileri Online Staj Programı - User Image
  Zübeyde Usta
  Kocaeli Üniversitesi

  Daha fazla deneyime ve öğrenmeye açık, öğrendiklerimi pekiştirerek ve çalışmayı seven biri olarak stajım boyunca şirketinize değer katarken kendimi geliştirebileceğime inanıyorum. İş kriterlerin benimle tamamen eşleşiyor.

 2. DenizBank Deniz'in İncileri Online Staj Programı - User Image
  Can Yiğit
  İstanbul Medipol Üniversitesi

  Harika bir imkan ancak online ortamda olan stajın ne kadar etkili olacağını bilemiyorum. Umarım şaşırtabilir DENİZBANK

 3. DenizBank Deniz'in İncileri Online Staj Programı - User Image
  Berfin Geleri
  Haliç Üniversitesi

  Matematik ve yazılıma ilgi duyuyorum, bankacılık ve finans sektörü de ilgimi çekiyor. Umarım seçilirim, bana kariyer alanında bir çok yönden katkı sağlayacak bir programa benziyor.

 4. DenizBank Deniz'in İncileri Online Staj Programı - User Image
  Simge Nur Özgün
  Uludağ Üniversitesi

  Okulum sigortamı sadece yaz staji olarak toplam 20 iş günü destekliyor bu yüzden çoğu programa başvuramiyorum geriye kalan günleri ben kendim ödesem kabul olurmu?

 5. DenizBank Deniz'in İncileri Online Staj Programı - User Image
  Gamze Yorluk
  Mustafa Kemal Üniversitesi

  İşletme 3. Sınıf öğrencisiyim gelişime ve iletişime açık bir insanım sizinle birlikte yeni şeyler öğrenip kendimi geliştirmek isterim.Umarim birlikte güzel işlere atilir size katkıda bulunabilirim.

 6. DenizBank Deniz'in İncileri Online Staj Programı - User Image
  Dilek Özgör
  İstanbul Medipol Üniversitesi

  Hello, I am a 3rd year student at Istanbul Medipol University Health Management English. I took one year of preparatory training. I previously worked in the international health department of a private hospital. I attend applied classes at Medipol Mega Hospital, so I had the opportunity to get to know the business environment closely. In line with my education and experience, I had the opportunity to work with different people and to take part in a team. Therefore, I think I will easily adapt to your team.

 7. DenizBank Deniz'in İncileri Online Staj Programı - User Image
  Sude Özkaya
  İstanbul Medipol Üniversitesi

  Endüstri Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisi olarak bu programın bana çok fazla faydası olacağını düşünüyorum. Kendimi geliştirme ve öğrenme istediği konusunda oldukça arzuluyum. Umarım programınızın imkanları ve benim desteğim ile güzel işlerde çalışma fırsatı bulabiliriz.

 8. DenizBank Deniz'in İncileri Online Staj Programı - User Image
  Orkun Kaan Ünal
  İstinye Üniversitesi

  Merhabalar. Ben Orkun Kaan Ünal. İstinye Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yazılım Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Staj ne zaman başlıyor?

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 64 people.
Review

Details

 • Application Term
  March
  April
 • Who Can Apply?
  2nd Grade
  3rd Grade
 • Working Locations
  İstanbul