Boostroas - Bootcamp Dijital Yaz Reklam Kariyerim - TalentScore | Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.
Boostroas Bootcamp Dijital Yaz Reklam Kariyerim

Boostroas

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Kariyerine dijitalde başlamak için:
Boostroas Bootcamp’ı ile dijital dünyanın kapılarını açmaya hazır ol. PPC, SEO ve Analytics departmanlarında gelişme ve hatta iş bulma fırsatı yakala!
2 ay süren ücretsiz eğitim programı ile sektöre bomba gibi girişini yap. Gerçek markalarla gerçekten deneyim kazanma fırsatı yakala.

Biz kimiz?
Sürdürülebilir büyüme için ödüllü bir dijital pazarlama ajansıyız. Misyonumuz, markaları müşterilerle buluşturmaktır. Bir booster işine kendi rengini katmaktan keyif alan, fark yaratan yeniliklerin öncülüğünü yapan, dijital dünyanın en güçlü metrik bükücüsüdür.

Bu program sayesinde ne elde edeceksin?
+Dijital pazarlama operasyonel becerilerini geliştirebilecek ve profesyonel hayatında her daim kullanabileceğim teknik ve soft-skill beceri setleri edineceksin.
+Dijital pazarlama bilgi seviyenle kariyerini bir araya getirebileceksin.
+Online, tamamen uzaktan ve ücretsiz bu program sayesinde kendi bootcamp sürecini ve kariyerini gündelik programınla beraber yürütebilirsin.
+Her yerden erişebileceğin ve üzerinde çalışabileceğin eğitim kütüphanesine erişme fırsatı bulabileceksin.
+Alanında uzman ve işini gerçekten çok seven dijital dünyanın şampiyonalarından oluşan  BoostRoas uzman kadrosu ile bağlantı kurma ve sınırsız soru sorabilme fırsatı bulabileceksin.

Programımız kimler için?
Dijital dünya’yı merak eden her yaştan genç ve zıpır ruha sahip herkes! Önemli olan merak etmek ve bu işi severek yapacak olmak.

Company Images

Video

Company Images

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 1 people.

Review

Details

 • Application Term
  May
  June
  July
  August
  September
  October
  November
 • Who Can Apply?
  1st Grade
  2nd Grade
  3rd Grade
  4th Grade
  New Graduate
  Young Professional
 • Working Locations
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy