OZU Bilim ve Felsefe Kulübü Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

OZU Bilim ve Felsefe Kulübü Youthall Verified Badge

  • Art and Culture
  • ·
  • 9 follower

About Us

Bilim ve Felsefe Kulübü, öğrencilerin özgür bir ortamda bilim ve felsefe üzerine sohbet edebilecekleri buluşmalar, bilim ve felsefe hakkında bilgi edinebilecekleri etkinlikler düzenler. Bu etkinlikler sırasında öğrencilerin 21. yüzyıl yetkinlikleri arasında aranan sorgulama, merak, araştırma yetkinliklerini geliştirmeyi ve üniversiteden akademik bilginin yanı sıra sosyal ve kültürel açıdan güçlü bir birey olarak mezun olmasını hedefler. Ayrıca topluluğun en önem verdiği hedeflerinden birisi de düzenlenen tüm etkinlikleri alt topluluklarında yer alan üyelerinin ortak katkılarıyla hazırlamaktır. Podcast-YouTube video çekimleri, Instagram-Twitter ve blog-fanzin gibi çeşitli basılı, görsel-işitsel ve çevrimiçi araçları da kullanarak aktif üyelerinin içerik çıkarmalarını destekler. Bu süreçte üyelerinin “eğlenerek üretmek” ile tanışmasını, takım arkadaşlarıyla güçlü bağlar kurmasını amaçlar.

OZU Bilim ve Felsefe Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in OZU Bilim ve Felsefe Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

OZU Bilim ve Felsefe Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in OZU Bilim ve Felsefe Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
OZU Bilim ve Felsefe Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in OZU Bilim ve Felsefe Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.