Odeabank Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misin?

Odeabank’ı ve Odealist değerlerimizi daha yakından tanımak için, lansman filmimizi buradan izleyebilirsin.

Big Size
2012
1.001-5.000 Employees

Odeabank’ta Değerlerimizin Gücü Hayallerimizin Büyüklüğüyle Yan Yana

Odeabank’taki değerlerimiz, müşterilerimizin memnuniyeti ve Odealist çalışanlarımızın gelişimleri için bir kaynak görevi görürken, aynı zamanda bunları uzun vadeli ve sürdürülebilir boyutta fark yaratmak için sıralıyoruz. Özgünlük, Heyecan, Açıklık ve Saygı ekseninde yarattığımız bu baş değerlerimiz, kariyerinde yeni ve dinamik yollar keşfetmene rehber olacak. 

Odealist Yetenek, Kariyer Yolunda Yeni Deneyimler Edinmeyi Sağlıyor

Odealist Yetenek, yalnızca bir kariyer deneyimi programı olarak değil; bankacılık sektörünün geleceğini yeniden yaratacak bir program olarak öne çıkıyor. Odealist Yetenek’le, genç bakış açılarına, sektörü daha yakından tanıma, verilen eğitim ve projelerle kendilerini daha da geliştirme ve filizlenecek kariyerlerine yepyeni, farklı ve güçlü adımlar atma imkânı sağlıyoruz.

Odealist Olmak Ne Demektir?

Bizim için Odealist olmak, kalabalıklar içinde fark edilen özgürlüğümüzle başlar. Yeniliklere olan merakımızı, denemeye duyduğumuz heyecanımızı büyütürüz sonra. Dünyaya saygıyla yaklaşıp farklı fikirlere daima açık oluruz. Çünkü Odeabank’ta biz, hayatı böyle yaşamayı ve dünyaya böyle iz bırakmayı severiz. Odealistler olarak bizim “Heyecanımız, geleceğimiz, hayallerimiz Odealist”.

Team

Odeabank has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Odeabank?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


1.001-5.000

2012

50% 50%

30
Odeabank has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Odeabank?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

2012

50% 50%

30

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Odeabank hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Odeabank?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


1.001-5.000

2012

50% 50%

30

Working Environment

Odeabank’taki görevinin yanında hepimizin severek izlediği çeşitli TV dizilerinde senaryo yazarı. Heyecan duyduğu işler yapması ve hayatını monotonluktan uzak tutmasıyla o bir Odealist.

Bankacılık hayatının yanında kelimelerle oynuyor, öykü yazıyor, her zaman yeni bir fikirle geliyor. Monoton işlere, kelimeleriyle sihir katıyor. Bol rakamlı tablolara harfler ekliyor. Vazgeçmediği özgünlüğüyle o bir Odealist.

Odeabank’ta kariyerinde ilerlerken, müzik tutkusundan vazgeçmeyen bas gitarist. Tutkusundan vazgeçmemesi ve müziğe duyduğu heyecanla o bir Odealist.

Profesyonel kariyer hayatına bankacı olarak devam etse de spor vazgeçilmezi. Başarının bireysellikle değil, takım oyunuyla olduğunu iyi biliyor. Açık iletişimi ve takım oyunculuğuyla o bir Odealist.

İletişim merkezindeki görevini yaparken, kendini geliştirmekten vazgeçmiyor. Müşterilerine olan özeni, saygısı ve tükenmeyen gelişim heyecanıyla o bir Odelist.

Odeabank’ta kariyer hayatını devam ettirirken, aynı zamanda müzik hayatına da yön veriyor, şarkı söylüyor. Güzel sesi, bol enerjisi ve gülümseyen yüzüyle o bir Odealist.


1.001-5.000

2012

50% 50%

30

1.001-5.000

2012

50% 50%

30