Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]

Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 10 follower

About Us

Uluslararası İlişkiler Kulübü kadın-erkek eşitliğine dayalı, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı akademik, sosyal ve kültürel etkinlikleri organize eden bir kulüptür. Gençliğin, dinamikliğin ve prestijin Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde yükselen ismi olma hedefi doğrultusunda hareket eden yapımız öğrencilerin bir araya gelerek birçok proje gerçekleştirdiği, imkân buldukça her seferinde daha iyisini yapmaya çalışan, imkân oluşturmaya çalışan ve kendisine inanan öğrencilerden oluşmaktadır.

Uluslararası İlişkiler Kulübü yaptığı projelerle bugüne kadar adından söz ettiren bir yapı olmuştur. Uluslararası İlişkiler Kulübü olarak üç ana komite etrafında toplanmaktayız. Bunlardan ilki olan Academia Komitesi, kulübün varoluş amacı olan akademik etkinlikleri düzenleyen komitemizdir. Düzenli olarak her yıl ülke çapında bir Uluslararası İlişkiler Öğrenci Kongresi ve Genç Lidlerler Çalıştayı düzenlemekte, buna ek olarak rutin faaliyetleri olarak akademik söyleşiler, paneller, münazara etkinlikleri ve birçok sosyal faaliyeti hayata geçirmektedir. Sosyal Sorumluluk Komitesi, her ne kadar akademik bir yaklaşım ile kurulmuş olsa da Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin en iyi sosyal sorumluluk faaliyetlerine imza atan kulüp olmasının haklı gururunu yaşatmaktadır. Sosyal Sorumluluk Komitemizin bazı rutin faaliyetleri arasında huzurevi ziyaretleri, çeşitli okulları ziyaret ve Gezici Kütüphane gibi etkinlikler bulunmaktadır. Son olarak Proje Komitemiz daha uzun soluklu etkinliklere imza atan bir birlikteliği oluşturmaktadır. Bu komitelerimizin yanında kulübümüzün dışarıya açılan yüzü olan Halkla İlişkiler ve Tanıtım Komitemiz, İnsan Kaynakları Komitemiz, Basın-Medya ve Bilişim Komitemiz yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.