İnsan Kaynakları Meslek Derneği

  • Associations
  • ·
  • 12 follower

About Us

İnsan Kaynakları Meslek Derneği’nin profesyonel alt yapısını, var olan deneyimi ile Ankara İK Platformu oluşturmaktadır. Ankara İK Platformu Türkiye’de insan kaynakları alanında yaşanan eksiklik ve problemlerin çözümünde öncü olmak amacıyla, bir grup gönüllü kurucu üye tarafından 2013 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluşu ile birlikte, İlk toplantısını Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarında görev yapan insan kaynakları yöneticilerinin katılımıyla 14 Mayıs 2013’de Man Türkiye A.Ş. tesislerinde gerçekleştirmiştir.

Ankara İK Platformu olarak elde ettiğimiz kazanımların verdiği güç ve motivasyonla; iş gücü piyasasında etkin roller üstlenmek, işbirliği içerisinde olduğumuz şirketlere ve bireylere daha nitelikli hizmetler vermek, daha rekabetçi ve verimli sonuçlara ulaşmak, stratejik roller üstlenmek; tüm bunları yaparken de aldığımız onlarca riske karşı daha güçlü olacağımız bir dayanışma platformu olmak amacıyla İnsan Kaynakları Meslek Derneği’ni kurmuş olmanın gururunu yaşıyoruz.

İnsan Kaynakları Meslek Derneği has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in İnsan Kaynakları Meslek Derneği?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

İnsan Kaynakları Meslek Derneği has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in İnsan Kaynakları Meslek Derneği?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
İnsan Kaynakları Meslek Derneği hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in İnsan Kaynakları Meslek Derneği?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.