Dr.Devrim Avcı

  • Health
  • ·
  • 1 follower

About Us

29 Eylül 1967 de İstanbul'da doğmuş, öğrenim hayatı Edirne’de geçmiştir.1990 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.T.C.Sağlık Bakanlığına bağlı olarak Tokat, Edirne, Ankara ve İstanbul İllerinde hemen hemen tüm 1. basamak sağlık kuruluşlarında (Verem Savaş Dispanseri, Ana Çocuk Sağlığı, Frengi Lepra Polikliniği, Sağlık Ocağı ve Acil serviste) poliklinik hekimliği ile yöneticilik yapmıştır.

2003 yılında Bahçeşehir Dermamed Güzellik Merkezinin Mesul Müdürlüğü ile medikal estetik alanında çalışmaları başlamıştır.

2006 yılında ise hayatında dramatik dönüm noktası ve en çok severek yaptığı iş olarak tanımladığı Nöral Terapi eğitimlerine başlaması ile Tamamlayıcı Tedaviler alanına adım attı. çalışmalarına başlamıştır.Bu alana hemen ardından Bilinçli Hipnoz , Akupunktur ve Ozon Terapi , 2008 yılında ise Bioregulasyon (biorezonans- biofrekans-biofeedback ) terapileri eklenmiştir.

2009 yılında ise kendi muayenehanesini açarak Tamamlayıcı Tıp ,Sürdürülebilir Sağlıklı Beslenme Modelleri ile kilo yönetimi , Enerji Terapileri ve Medikal Estetik alanında hizmet vermeye başlamıştır.

2018 yılından itibaren muayenehaneye GETAT Uygulama Birimi de eklenerek Levent'e taşımıştır.

Halen Dr. Nazan Karakuş ile ortak muayenehane kapsamında, Mood Clinic organizasyonunda; tüm Medikal Estetik işlemleri , Tamamlayıcı Tıp tedavileri ve Beslenme programları alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Dr.Devrim Avcı has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Dr.Devrim Avcı?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Dr.Devrim Avcı has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Dr.Devrim Avcı?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Dr.Devrim Avcı hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Dr.Devrim Avcı?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.