Clicksy

  • Internet
  • ·
  • 1 follower

About Us

Hayal kurmak güzeldir. Hayal kurmak umut etmek, geleceğe inanmaktır. Biz de bir hayalle başladık her şeye. Hayatın her anının ne kadar değerli olduğunu kendimize hatırlatarak attık o ilk adımı. “An” dediğimiz ve içinde sayısız duygu barındıran o zaman parçaları, unutulmaz olsun istedik.

Telefonlarımızın hafızalarında sıkışıp kalan, dijital depolama alanlarımızda yer kaplayan, sosyal medya hesaplarımızda unuttuğumuz fotoğraflarımız, her zaman yanımızda olsun dedik ve Clicksy markasını yarattık. Eskilerin albüm geleneğini, yeni nesil albüm fikriyle günümüze taşımaya karar verdik.

Her hayal çok emek ve çalışma ister. Biz de en iyisi için çalıştık. Teknolojik olarak üstün ve hızlı bir yazılım hazırlayıp onu yaratıcılıkla birleştirdik. Dijital ortamdaki fotoğraflarını çok kısa sürede albüme dönüştüreceğin bir uygulamayla seni buluşturmak istedik. Dilediğin gibi kişiselleştirebileceğin, kendine özel tasarımlar oluşturabileceğin albümler yaratmak Clicksy’le artık çok kolay.

Hayatın her anının kutlamaya değer olduğuna inanıyoruz ve senin özel anlarına eşlik edecek yaratıcı albüm tasarımları hazırladık. Sevgini, aşkını, mutluluğunu, neşeni, heyecanını ifade edeceğin yaratıcı ve renkli albüm fikirleri uygulamamızda seni bekliyor.

Bir de küçük hatırlatma Clicksy teknolojik alt yapısının yanı sıra, albümünün en kaliteli baskı tekniği ve orijinal fotoğraf kağıdıyla sana ulaşmasını sağlıyor.

İster kendin, istersen de sevdiklerin için pek çok özel temalı albümle hayatın her anını birlikte kutlayabiliriz. Dijital ortamda biriken anılara hayat vermek senin elinde. En güzel anılarına yıllarca sana eşlik etmeye hazırız. Tek yapman gereken bizim hayalimize ortak olman.

Clicksy hayali, seninle gerçeğe dönüşüyor. Seninle büyüyüp güçleniyoruz. İyi ki varsın.

Clicksy has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Clicksy?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Clicksy has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Clicksy?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Clicksy hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Clicksy?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.