Çankırı Karatekin Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Çankırı Karatekin Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 22 follower

About Us

Çankırı Karatekin Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu, Çankırı Karatekin Üniversitesi Uluyazı Kampüsünde, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı denetiminde çalışmak üzere 2019 yılında Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuştur. Yapay Zeka Topluluğu’nun Akademik Danışmanı Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Seda Şahin ve Topluluk Başkanı Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisi Muhammed Turan Çalışkan’dır.

Topluluğumuzun amacı teknolojiyi bütün yönleriyle tanıtmak ve yaymak, teknoloji ile ilgilenenleri ve ilgilenmek isteyenleri bir araya getirmek ve öğrencilerin gelişen bilişim teknolojilerine uyum sağlamasına yardımcı olmaktır.

Topluluğumuz, etkinlik bazında oldukça aktif bir topluluktur ve gün geçtikçe daha da aktif olmaya devam ediyor. Konferanslar, teknik geziler, çeşitli eğitimler, yarışmalar, proje ekipleri, üyelerimizin hoş vakit geçirebilecekleri sosyal etkinlikler, çalışma guruplarının oluşturulması gibi birçok etkinlik düzenlenmektedir.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Çankırı Karatekin Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Çankırı Karatekin Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Çankırı Karatekin Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Çankırı Karatekin Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.