ASAŞ Alüminyum Geleceğe Sağlam Adımlar - Youthall
Youthall - Engineering Career Summit 5-6-7 Aralık'ta online 8 Aralık’ta fiziksel olarak 38 farklı şirketin katılımıyla gerçekleşecek.

ASAŞ Alüminyum

Geleceğe Sağlam Adımlar

Closed.

ASAŞ Alüminyum - Geleceğe Sağlam Adımlar

ASAŞ olarak “Sürdürülebilirlik, teknoloji, entegrasyon ve yenilikçiliğe sürekli yatırım” ilkelerini benimseyerek hayata değer katma tutkusuyla, 3.000’den fazla çalışanımızla 90’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Daha iyi yarınlara ulaşmak için geleceğimizin değeri olan gençlerimizin kariyer yolculuklarında gelişimlerine destek olmak için projeler geliştiriyoruz.

Job Description

Rotasyonlarla farklı departmanlarda iş deneyimi kazanacağın, eğitimlerle gelişimini destekleyeceğin Ar-Ge, Üretim, BT (Bilgi Teknolojileri), SEÇ (Sağlık Emniyet Çevre), Finans ve Satış bölümlerinde 16 ay sürecek programımız tam sana göre!

Qualifications

  • Lisans mezunu (Tercihen yeni mezun veya maksimum 1 yıl iş deneyimi olan),
  • Kariyer hedefinde Ar-Ge, Üretim, BT (Bilgi Teknolojileri), SEÇ (Sağlık Emniyet Çevre), Finans veya Satış bölümlerinde çalışmak isteyen,
  • İngilizce seviyesi ileri seviyede olan,
  • Analitik düşünebilen, meraklı, sorgulayıcı,
  • Güçlü iletişim becerileri olan,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • İstanbul/Sakarya/Kocaeli'de ikamet eden/edebilecek.

*Finans, Satış, BT (Bilgi Teknolojileri) departmanlarımız İstanbul Genel Müdürlüğümüzde, 

*Üretim, AR-GE, BT (Bilgi Teknolojileri), SEÇ (Sağlık Emniyet Çevre) departmanlarımız Sakarya lokasyonumuzdaki fabrikamızdadır.

*Üretim, AR-GE bölümlerine seçimlerde Metalurji ve Malzeme, Makine, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak tercih sebebidir.

Hakkımızda

1990 yılında Gebze’de kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2400’den fazla çalışanı ve 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile 2020 yılında Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de 54. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hiz...

Want to know more about ASAŞ Alüminyum ?
Review Profile