Yami Mia

  • Textiles
  • ·
  • 1 follower

About Us

İnsanoğlu keşfetmeye doğduğu gün başlar. Öncelikle her gün ihtiyaçlarını keşfeder. Hayatının her anında öğrenmeye, yenilenmeye güçlenmeye çalışır. Bilgi güçtür. Güçlerin en yücesidir belki de...

Annelik de bir keşiftir aslında. Bebekle beraber öğrenir, büyür ve gelişir ve ne kadar güçlü olduğunu, olabildiğini fark eder.

Tam olarak burada başlıyor hikayemiz, bu farkındalıkta..

2018 yılında kurumsal hayattan hayallerini gerçekleştirmek için vazgeçen bir anne o hayali için bir yola çıktı ve Yami Mia markası işte böyle doğdu. 10 yıllık kurumsal iş geçmişi bu markayı kaliteye taşımak için bir fırsat yarattı. Bir annenin kendi çocuğu için en iyisini istemesi felsefesi sayesinde "Yami Mia” hayat buldu. 

 

Minimalist bir tarz ve düşünce yapısıyla , kesimden dikime kadar her alanda yüksek kaliteyi ön planda tutan markamız bebeğinizin ve çocuğunuzun her koşulda rahat etmesini hedefleyerek, yaratıcı tasarımlarla sizlere hizmet eder.

 

Yamimia markası doğduğu günden bu yana aynı heyecan ve sevgi ile büyürken, siz ebeveynlere en iyi hizmeti sunma tutkusuyla her geçen gün daha da yol kat etmektedir. Gözünü daima yükseklere diken "Yami Mia” yurt içinde yakaladığı başarıyı yurt dışında da ummakta ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istemektedir.

Yami Mia; özgüvenini sizlerin desteğinden ve markanın kalitesinden alarak çıktığı bu yolda kalite ve rahatlık felsefesiyle birlikte, uygun fiyat politikası ayrıcalığı ile sizlerin güveni için hiç durmadan çalışmaktan ve üretmekten onur duyar

 

Vizyonumuz;

Yami Mia markamızla koleksiyonlarımızı yurtiçinde ve yurtdışında yüksek kalite ve uygun fiyat politikamızla sunarak güvenilir bir satış mağazası olmaktır.

Misyonumuz;

Yami Mia uzun ve detaylı araştırmalar yaparak ebeveynlere her zaman yüksek kaliteyi uygun fiyata güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştıran online satış mağazasıdır.

Yami Mia has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Yami Mia?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Yami Mia has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Yami Mia?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Yami Mia hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Yami Mia?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.