MAPFRE Sigorta Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
MAPFRE Sigorta

MAPFRE Sigorta Youthall Verified Badge

  • Insurance
  • ·
  • 1379 follower

Ulusal Güç, Uluslararası Uzmanlık!

MAPFRE SİGORTA, sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı aracılığı ile tüm sigorta branşlarında hizmet vermekte ve geniş reasürans kapasitesi, mali gücü, yüksek hasar ödeme kabiliyeti ve hasar ödeme hızı sayesinde sektördeki en güçlü ve en güvenilir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

MAPFRE SİGORTA, ödenmiş sermayesi ve özkaynak büyüklüğü ile Türk sigorta sektörünün en güçlü şirketleri arasında yer almaktadır. Ödenmiş sermayesi 350 milyon TL olan MAPFRE SİGORTA, Fitch Ratings tarafından AA+(TUR) f...

Read More

Big Size
1948
501-1.000 Employees

Team

MAPFRE Sigorta has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in MAPFRE Sigorta?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


501-1.000

1948

55% 45%

38
MAPFRE Sigorta has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in MAPFRE Sigorta?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


501-1.000

1948

55% 45%

38

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
MAPFRE Sigorta hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in MAPFRE Sigorta?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


501-1.000

1948

55% 45%

38

Working Environment

Merhaba, ben Merve Şimşek Evci. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik mezuniyeti sonrasında Galatasaray Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını tamamladım. 2018 yılından bu yana MAPFRE Sigorta’da çalışıyorum. Müşterileri Elde Tutundurma Müdürü olarak başladığım MAPFRE kariyerime Müşteriler & Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak devam etmekteyim. İnsan odaklı, etik değerleri gelişmiş ve kariyer fırsatlarında mevcut kaynaklarına öncelik tanıyan bir şirkette çalışmaktan mutluluk duyuyorum. MAPFRE Sigorta benim için birlikte gelişip öğrendiğimiz, bilgi paylaşmaktan mutluluk duyduğumuz, sorumluluk aldığımız ve en iyisine ulaşmak için fikirlerimizi özgürce paylaştığımız bir çalışma ortamı. Yönetim kademesinden uzman kademesine herkesin birbirinin fikirlerini önemsediği, saygı gösterdiği ve birbirini dinlediği bir ortamda çalışmak büyük keyif. Kurum kültüründe aynı değerleri taşıyarak birbirine benzeyen kişiler ile keyif alarak çalışmaya ve öğrenmeye devam edeceğimize eminim.

Merhaba, ben Caner Cansever. Marmara Üniversitesi Matematik bölümünden mezun oldum ve ardından Bahçeşehir Üniversitesi MBA yüksek lisans programını tamamladım. 2019 yılında Mapfre Sigorta’da Satış Planlama Uzmanı olarak başladığım görevime Satış Planlama Danışman Müdürü olarak devam etmekteyim. Çalışanlarına gelişim fırsatları sağlayan, insan odaklı kurum kültürüne sahip, sosyal sorumluluk projeleriyle toplumun bir parçası olduğunu gösteren bu büyük global ailenin bir parçası olduğum için mutluluk duyuyorum.

Merhaba, ben Onur Türkyılmaz. Bilgisayar Mühendisliği lisans eğitimimi Yeditepe Üniversitesi’nde, yüksek lisans eğitimimi Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladım. 2019 senesinde BT Proje Yönetim Ofisi’nde Kıdemli Proje Yöneticisi olarak başlayan MAPFRE yolculuğum, 2021 senesinden bu yana BT Yönetişim ve Kontrol Kıdemli Müdürü olarak devam ediyor. MAPFRE, insana verilen değer, güçlü kurumsal bilgi birikimi, eğitim, gelişim ve uluslararası çalışma imkanları ile, hak edenin mutlaka hedeflerine ulaştığı, bir şirketten çok daha fazlası benim için.

Merhaba, ben Tuğba Keser Karaca. Süleyman Demirel Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmama paralel olarak Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü tamamladım. 2015 yılından itibaren MAPFRE Sigorta’da İnsan & Organizasyon Alanı bünyesinde çeşitli sorumluluklar aldım. Hala Ücretlendirme & Yan Haklar Danışman Müdürü pozisyonunda çalışmaya devam ediyorum. Birçok sosyal sorumluluk faaliyetinde katkısı bulunan, kadını ve kadının istihdamdaki yerini koşulsuz desteklediğini bildiğim bir şirkette çalışmak, MAPFRE Sigorta ile ilgili en çok gurur duyduğum şeylerin başında geliyor. Hem global bir ailenin bir parçası olurken diğer yandan da Türkiye’de bir çok alanda söz sahibi olan, gelişmeler ve değişimler karşısında mutlaka harekete geçen bir şirkette çalışmak benim için mutluluk verici.


501-1.000

1948

55% 45%

38

501-1.000

1948

55% 45%

38

501-1.000

1948

55% 45%

38