Garanti BBVA Emeklilik Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Garanti BBVA Emeklilik Youthall Verified Badge

  • Insurance
  • ·
  • 704 follower

About Us

1992 yılında kurulan Şirketimiz, 2002 yılında emeklilik şirketine dönüşme iznini alarak, hayat sigortacılığı faaliyetlerine bireysel emeklilik faaliyetlerini de ekledi.

Ana hissedarımız Garanti BBVA ile yarattığımız sinerjik iş birliğinin de gücüyle çok kısa sürede sektörün öncü şirketi olduk.

Avrupa'nın en güçlü sigorta şirketlerinden Achmea ile 2007 yılında yaptığımız ortaklık anlaşmasıyla birlikte Avrupa'daki ürün çeşitliliğini ülkemizde de sunmaya başladık.

Banka sigortacılığını en etkin kullanan şirket olarak; 12 Bölge Müdürlüğümüz, 40 Acentemiz ve 1.000'e yakın Garanti BBVA şubesinde, müşterilerimize en hızlı ve yaygın şekilde hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerinin merkezine koyan bir kurum olarak; ürünlerimizle müşterilerimize finansal getiri sağlamanın yanı sıra, sunduğumuz hizmetlerle onların bugünlerinde de yanlarında oluyor, mutlu bir hayata sahip olmaları konusunda onlara yol gösterip, değer katıyoruz.

Garanti BBVA Emeklilik has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Garanti BBVA Emeklilik?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Garanti BBVA Emeklilik has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Garanti BBVA Emeklilik?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Garanti BBVA Emeklilik hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Garanti BBVA Emeklilik?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.