İzmir Ekonomi Üniversitesi EST Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

İzmir Ekonomi Üniversitesi EST Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 4 follower

About Us

Endüstri Sistemleri Topluluğu, 2007 yılında faaliyetlerine başlamış olup şu anda da çeşitli bölümlerden 100’e yakın aktif üyesiyle çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir. 
Düzenlediği etkinliklerle adından söz ettiren Endüstri Sistemleri Topluluğu, dünya çapında örnekleri olan TEDx etkinliğine ev sahipliği yapmış ve kariyerinde büyük çabalar sonucu bir yerlere gelmiş ve “Endüstri” kavramına yeniden hayat vermiş değerli yöneticilerle bir araya gelerek GEVREK (Genç ve Renkli Endüstriciler Kurulu) etkinliğini ortaya çıkarmıştır.
7 farklı takımla çeşitli akademik ve sosyal etkinliğe öncülük eden Endüstri Sistemleri Topluluğu, üyelerine zengin bir network ağı sunarak sosyal ve akademik kazanımlar edinmelerini sağlar.
Türkiye Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği’ne üyeliği bulunan Endüstri Sistemleri Topluluğu, bu birlik bünyesinde çeşitli üniversiteden öğrencilerle bir araya gelerek Türkiye EMT’nin geliştirilmesi için çalışmalar yürütmektedir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi EST has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in İzmir Ekonomi Üniversitesi EST?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

İzmir Ekonomi Üniversitesi EST has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in İzmir Ekonomi Üniversitesi EST?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
İzmir Ekonomi Üniversitesi EST hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in İzmir Ekonomi Üniversitesi EST?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.