Burgan Bank Young Stars Programı - Youthall

Burgan Bank

Young Stars Programı

Closed.

Burgan Bank - Young Stars Programı

Siz de geleceğe Burgan Bank’ın Young Stars Programı ile başlayın!

Hem dinamik ekibimiz ile birlikte çalışarak mesleği birebir tanıma fırsatı bulun hem de bu fırsatı iş imkanına dönüştürerek ailemizden biri olun.

Job Description

İstanbul Şubelerimizin Ticari Bankacılık ve Özel Bankacılık segmentlerinde yetiştirmek üzere alım yapılacaktır.

Responsibilities

Sınav ve mülakat sürecini başarı ile tamamlayan adaylar belirlenen bölümlerde staj yapmak üzere aramıza katılacak ve performansları doğrultusunda MT Programı'na dahil olarak Bankamızda kariyer yapma fırsatı yakalayacaklardır.

Başvuru kriterlerimize uygun adaylarımıza, sınav organizasyonumuz hakkındaki detaylı bilgilendirme e-posta aracılığı ile yapılacaktır. 

Qualifications

  • 27 yaşını aşmamış,
  • 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun veya son sınıf öğrencisi ya da Yüksek Lisans öğrencisi/mezunu
  • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
  • Hedef ve çözüm odaklı, dinamik ve analitik düşünme yeteneğine sahip,
  • Değişime ve gelişime açık,
  • İnsan ilişkileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli.

Hakkımızda:

2013 yılından bu yana, Türkiye’nin önemli sanayi ve ticaret bölgelerine yayılmış şubelerimizle sürekli değişen ve gelişen dünyanın dinamik yapısına hızla ayak uyduruyor, kurumsal bankacılıktan ticari bankacılığa, özel bankacılıktan dijital bankacılığa kadar tüm segmentlerde kişiselleştirilmiş bankacılık deneyimi ile müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz.

Çalışanlarımızın bilgi birikimi ve desteğini de arkamıza alarak; insanı, etik değerleri ve teknolojiyi kurum kültürümüzün temeline oturtuyoruz. ‘Biz Olmak, Dina...

Want to know more about Burgan Bank ?
Review Profile