Ak Gıda - İçim Süt Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Ak Gıda - İçim Süt #Seninleyiz

  • FMCG
  • ·
  • 130 follower

About Us

TÜRKİYE'NİN LİDER SÜT ÜRÜNLERİ ŞİRKETİ AK GIDA OLARAK ÜLKEMİZİN EN KALİTELİ VE EN LEZZETLİ SÜTLERİNİ İŞLİYORUZ

Türkiye coğrafyasına yayılmış 6 fabrikası ve günlük 5 bin ton süt işleme kapasitesiyle süt ve süt ürünleri sektörünün en büyük işletmesi konumundayız. UHT süt, yoğurt, beyaz ve kaşar peyniri üretimleri ile başlayan yolculuğumuz, bugün süzme peynirden kaymaklı tava yoğurtlara, sütlü tatlılardan kefire kadar uzanan 300’ü aşkın ürün çeşidimizle devam ediyor.

Sakarya, Karaman, Lüleburgaz, Kahramanmaraş ve İzmir (2) olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan 6 üretim tesisimizde, Türkiye’nin dört bir yanından toplanan sütleri işleyerek doğal ve lezzetli bir şekilde tüketicilere ulaştırıyoruz. Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri üreticisi olarak tüketici markamız İçim ile sütten yoğurda, ayrandan kefire, taze peynirden hazır pudinge kadar doğal, lezzetli, kaliteli ve besleyici pek çok ürünü tüketiciyle buluşturuyoruz. 

2015 yılında President, Galbani, Parmalat gibi uluslararası markalarıyla bilinen ve Avrupa’nın bir numaralı süt toplayıcısı olan Groupe Lactalis'in bünyesine katıldık. 2019 yılında dünyaya peyniri sevdiren President’i Türkiye’de, Türk tüketicisinin damak tadı ve tercihlerini göz önünde bulundurarak üretmeye başladık. Titizlikle ürettiğimiz Kaşar, Gouda ve Cheddar peynir çeşitlerini tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. 


Video

Ak Gıda - İçim Süt has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Ak Gıda - İçim Süt?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Ak Gıda - İçim Süt has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Ak Gıda - İçim Süt?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Ak Gıda - İçim Süt hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Ak Gıda - İçim Süt?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.