Avrupa Gençlik Parlamentosu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Avrupa Gençlik Parlamentosu Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 636 follower

About Us

Avrupa Gençlik Parlamentosu, Avrupa genelindeki gençlere açık fikirli, hoşgörülü ve aktif vatandaşlar olma fırsatı sağlayan birebir bir eğitim programıdır. AGP olarak, tüm katılımcılara çeşitli konular hakkındaki fikirlerini geliştirebilecekleri ve ifade edebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Farklı geçmişlere sahip ve değişik kültürlerden gelen gençleri bir araya getirerek, kültürlerarası bir anlayış inşa etmelerine ve sınırların ötesinde dostluklar kurmalarına yardımcı oluyoruz. Düzenlediğimiz etkinlikler, genç katılımcılarımızı etraflarındaki dünyayı pozitif şekillendirmek için gerekli bilgi ve becerilerle donatıyor.

Birbirinden ve her türlü politik kurumdan bağımsız bir şekilde işleyen derneklerin oluşturduğu bir ağ olan AGP, 40 Avrupa ülkesinde bulunmakta, her sene 500’ü aşkın etkinlik organize etmekte ve toplamda yaklaşık 30.000 katılımcı içermekte. Günümüzde binlerce genç Avrupa çapında aktif olarak gönüllü çalışmalarda bulunuyor ve bu da AGP’yi gençler tarafından gençler için yürütülen ve gerçekten de gençlere yönelik bir program haline getiriyor.

Avrupa Gençlik Parlamentosu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Avrupa Gençlik Parlamentosu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Avrupa Gençlik Parlamentosu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Avrupa Gençlik Parlamentosu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Avrupa Gençlik Parlamentosu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Avrupa Gençlik Parlamentosu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.