AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş

  • Financial Consultant
  • ·
  • 31 follower

About Us

Aegon, 1993 yılında Orta ve Doğu Avrupada başlayan büyüme serüvenini bölgenin yükselen değeri olarak gördüğü Türkiye ile devam ettirmek istemiş ve bu arzusunu 2008 Temmuz'unda gerçekleştirmiştir.

Bu çerçevede, hayat sigortası ve emeklilik alanında faaliyet gösteren Ankara Emeklilik A.Ş.'nin hisselerinin tamamı satın alınmış gerekli hukuki süreçlerin tamamlanmasını takiben, şirket ismi 26 Eylül 2008 tarihinden itibaren, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Geçmişten gelen birikimini, yeni yönetim anlayışı ve Aegon'un küresel güç ve deneyimi ile birleştirerek yeniden yapılanan Aegon Emeklilik ve Hayat;

Ülke çapında iyi örgütlenmiş, donanımı, bilgi ve becerisi yüksek danışmanları aracılığıyla, Geleceğe yönelik beklenti ve finansal ihtiyaçları doğru biçimde analiz edip, Esnek, yararlanması kolay ve anlaşılır olarak tasarlanmış ürün ve hizmetler arasından En uygun çözüm önerisini, yalın ve eksiksiz biçimde aktararak, karar verme yolculuğunda müşterisinin yanında olur. Sadece satın alma sürecinde değil, sonrasında da, değişen piyasa koşulları ve finansal ihtiyaçlara yanıt verecek biçimde, etkin, esnek, şeffaf, hızlı ve destekleyici hizmet anlayışı ile müşterilerinin yanında olmaya devam eder.

Güçlü, güvenilir ve hizmet odaklı bir çözüm ortağı olan Aegon Emeklilik ve Hayat, müşterilerinin daha iyi bir geleceğe sahip olması için çalışır.

AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.