Hacettepe Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Hacettepe Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu Youthall Verified Badge

  • Information Services
  • ·
  • 78 follower

About Us

ACM Hacettepe Öğrenci Topluluğu, ACM’ in Türkiye’de bulunan 13 öğrenci kulübünden birisidir. 2010 yılında kurulmuş olan topluluğumuz, kurulduğu günden bu yana aldığı 2500’ü aşkın üyelikle Hacettepe Üniversitesi’nin en büyük toplulukları arasında yer almaktadır. ACM Hacettepe Öğrenci Topluluğu, Türkiye’de dağınık halde bulunan bilişim sektörünü öğrenciler bazında bir araya getirmeyi, teknolojiye var olan ilgiyi arttırmayı ve teknolojiyi herkesin anlayacağı şekilde anlatmayı hedeflemektedir. Bununla birlikte düzenlediği seminer ve etkinliklerle, başta Hacettepe Üniversitesi öğrencileri olmak üzere kendini geliştirme amacı taşıyan tüm öğrencilere kariyerlerini planlamaları konusunda yardımcı olmaktadır. Bu öğrencilerin üst düzey yöneticilerle tanışmasını ve mezuniyet sonrası sağlıklı karar vermelerini sağlamak adına topluluğumuz, şirketler ve öğrenciler arasında köprü görevi görmektedir. Bilişim teknolojileri kuruluşu olarak ACM’ in vermiş olduğu yol haritasıyla ilerleyen topluluğumuzun tüm faaliyetleri, üniversite öğrencileri tarafından gerçekleştirilmekte ve üniversitemizdeki birçok bölüme hitap etmektedir. Böylece Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin her alandaki ortak ilgi ve fikirleri etrafında kendilerini özgür ve çağdaş bir şekilde ifade edebilmeleri amacıyla gerçekleştirebilecekleri sosyal, düşünsel ve kültürel bağlamdaki faaliyetleri için bir çatı oluşturarak altyapı çalışmalarına destek vermektir.

Hacettepe Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Hacettepe Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Hacettepe Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Hacettepe Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.