ebebek

ebebek Yetenek Programı (Everest Yolculuğu)

Everest'e tırmanacak dağcılar arıyoruz!

Everest Yolculuğu; perakendeye ilgi duyan ve perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencileri için, mağaza çalışmasını içeren uzun dönemli bir kariyer ve yetenek programıdır.

Job Description

Everest Yolculuğu Nedir?

ebebek dünyanın bebek sektörüne yön veren lider perakende markası olmak vizyonundan hareketle 2019 yılında başlattığı Everest Yolculuğu Programı'nın 7. döneminin başvurularını açmıştır.

İş yaşamıyla eğitim yaşamını bir arada yütüren öğrencilerin gelecekte daha başarılı olacağını düşündüğümüz için Everest Yolculuğu , okul ile işi aynı zamanda yürütebilmeni,okurken mağaza ortamında çalışma deneyimi kazanmanı sağlayan bir programdır.

Program kapsamında, üniversitenin ilk yılından başlayarak, Türkiye’deki tüm mağazalarımızda part-time ya da full-time çalışarak para kazanabilir ve Merkez ofisimizde teoride öğrendiklerinin pratiğini yapabilirsin. Ayrıca Everest Yolculuğu programı ile her yıl farklı tecrübeler kazanarak mezun olduğunda ebebek'in mağaza ve merkezindeki farklı bölümlerinde çalışma fırsatı elde edebilirsin.

Everest Yolculuğu Ne Değildir?

Everest Yolculuğu, kısa dönemli staj deneyimi kazandıracak, sadece ebebek Genel Müdürlük ’teki bölümlerde yer alacağın bir Merkez Ofis stajı değildir. Mağazada çalışarak yürüteceğin uzun soluklu bir yetenek programıdır.

2020 Başvuru Tarihleri

 • 1. Başvuru Tarihi: 2 Ocak - 1 Şubat (KAPANDI)
 • 2. Başvuru Tarihi: 1 Temmuz - 1 Ağustos (KAPANDI)
 • 3. Başvuru Tarihi: 1 Ekim - 1 Kasım

Responsibilities

 

Qualifications

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler,Mühendislik,Eğitim,İletişim,Edebiyat,Güzel Sanatlar vb. fakültelerinde okuyan; öğrenmeye açık,sabırlı ve gelecek odaklı herkes!

Başvurunuzun geçerli olabilmesi için başvuru yazısı yazmanız ve önyazı olarak eklemeniz gerekmektedir. Önyazısı olmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru yazınızı Kolay Başvuru kısmından word dosyası olarak ekleyebilirsiniz.

Başvuru Yazısı Konusu: Başvurunuzun geçerli olabilmesi için kendinizi anlatan 500 kelimelik önyazı eklemeniz gerekmektedir. Önyazısı olmayan başvurular değerlendirilmeyecektir.

Privileges

Programda Seni Neler Bekliyor?

 • Türkiye’deki tüm mağazalarımızda çalışırken para kazanırsın.
 •  Programı başarıyla tamamladığında işe alım süreçlerini öncelikle elde edersin.
 •  Program süresince topladığın puanlarla yurt içinde -dışında dil okuluna gitme imkânına sahip olabilirsin.
 •  Her yılın sonunda maaşına ek olarak bonus ödüller kazanırsın.
 •  Kariyer koçluğuyla geleceğine daha emin bakarsın.
 •  Yurt içi ve yurt dışı kişisel gelişim eğitimlerine katılabilirsin.
 •  Mesleki eğitimlere dâhil olabilirsin.
 •  Üst düzey yönetici mentörlüğüne katılma, proje yapma ve sunma imkânı elde edersin.

Recruitment Steps

 1. İlan Başvurusu ve Başvuru-Kabul Yazısı (Essay)
 2. Telefon Mülakatı / Yüz yüze Mülakat
 3. Genel Müdür ile Tanışma

Hakkımızda

ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir. ebebek.com, bebek ürünleri alışverişi konusunda Türkiye’nin ilk online mağazası olma özelliğini taşımaktadır.

Want to know more about ebebek ?
Review Profile