Zomato

Operation & Deployment Intern

Zomato, kullanıcılarının harika yemek tecrübeleri deneyimlemesini sağlayan online bir platformdur. Vizyonumuz hiç kimsenin kötü bir yemekle asla karşılaşmadığından emin olmak! Zomato, 11 yılı aşkın süredir inşa ettiği arama ve keşif platformu ile yeme içme sektörüne yön vermektedir. Bugün, sunduğu birçok ürün ve servisle Zomato, kullanıcılarının unutulmaz deneyimler yaşamasını sağlarken yeme içme sektörünü pek çok yönden geliştirmeye devam ediyor. 

Misyonumuz yalnızca restoran değerlendirmeleri ve yemek servisi ile sınırlı kalmayıp yüksek bir ivmeyle bunlardan çok daha fazlasına evrildi. Dünyanın en büyük, çiftlikten masaya misyonu benimseyen gıda firması olmak adına ilk adımlarımızı attık bile.  

Zomato ekibi olarak daha fazla insan için daha iyi yemek bizim vizyonumuz. Bu amaçla, yeme içme endüstrisinin standartlarını şu dört faktörü baz alarak iyileştiriyoruz - Uygunluk, Çeşitlilik, Ulaşılabilirlik ve Kalite. Kullanıcılarımızın yemeğe, çeşitliliğe, bu çeşitliliğe ulaşabilmeye ve en önemlisi yüksek kaliteye ihtiyaçları var! 

Kullanıcılarımızı sağlıklı ve tarafsız bir ekosistemde, kaliteli içerik ve yenilikçi ürünler ile buluşturan oyun kurucu görevini üstleniyoruz. Zomatonun çalışanı olarak, sizden de bize bu vizyonu kurmamızda ve devam ettirmemizde yardımcı olmanızı istiyoruz. 

Job Description

24 ülkede yeme-içme mekanlarının nabzını tutan Zomato'nun Türkiye
operasyonunda satış ekibimizle birlikte çalışmak üzere, İstanbul’da bulunan her restorana ulaşacak, birebir restoran sahipleri ve çalışanları için eğitimler verecek, her ay milyonlarca kullanıcının aradığı özellikleri doğru şekilde kullanmasını sağlayacak ve en lezzetli yemekleri yemesini sağlamaktan keyif alacak adayların başvurularını bekliyoruz.

Responsibilities

1) Doğrudan satış ekibimizle birlikte çalışacak,

2) Restoranlara reklam ürünlerimizin detaylı eğitimini verecek,

3) Restoranlara sunduğumuz hizmetlerin aktifleştirilmesinde etkin rol oynayacak (Rezervasyon vb.)

4) Müşterilerimize düzenli olarak kampanya raporu hazırlayacak ve sunacak, ülkenin en çalışkan ekiplerinden birinde restoranlarımız ile aramızda bir bağ olacaksın.

Qualifications

1) 4 yıllık lisans mezunu,

2) İyi derecede İngilizce bilen,

3) Raporlama konusunda kendine güvenen ve sunum kabileyeti olan,

4) Enerjik, sabırlı ve iletişim becerileri güçlü,

5) Haftanın 5 günü tam zamanlı çalışabilecek

6) Takım çalışmasında köfte patates uyumunu aratmayacak adaylarımızı bekliyoruz :)

Privileges

Bu noktada, bir Zoman olarak gururla çalışan ve her gün milyonlarca insanın hayatını değiştiren takım arkadaşlarına sahip olacaksınız. Her gün, daha iyi ve kapsamlı düşünme ve problem çözme yeteneklerinizi geliştirme açısından sınanacaksınız. Söz veriyoruz, bir Zoman olarak, tüm bunların yanında Zomato’da oldukça ilgi çekici ve eğlenceli günleriniz olacak - pozisyona uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, tutkuluysanız ve kendinizde bizimle aynı vizyonu görüyorsanız, durmayın ve bize başvurunuzu yollayın! 

About Us

You’ve probably heard of us, but a little introduction doesn’t hurt, does it? :) Zomato is a restaurant search and discovery app, which provides in-depth information for over 1.4 million restaurants across 24 countries. Zomato has more than 80 million monthly active users globally who want to search, discover, rate, and review restaurants, as well as to create their own personal networks of foodies for trusted recommendations.

Want to know more about Zomato ?
Review Profile