Tahta Eğitim ve Yazılım Limited Şirketi

  • Education
  • ·
  • 1 follower

About Us

Tahta, 2020 yılında üniversite öğrencilerinin sorunlarına kulak vererek yola çıkmıştır. Öğrencilerin nitelikli eğitim ile geleceklerine karşı hazırlıklı ve kendinden emin bir şekilde mezun olmalarına yardımcı olmayı misyon edinmiştir. Tahta’nın ürünleri ve hizmetleri, öğrencilerin başarısını ve sonuçlarını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Günümüz eğitim modellerindeki problemler ile değişen dünya koşullarına uygun olarak geliştirilen Tahta, birlikte öğrenme metodlarından en güncel olanıdır.

Sorusu olan öğrencilerin bilgiye erişimini önceleyen ekibimiz ile bilgiyi her yerden ve her zaman daha erişilebilir kılarken aynı zamanda üniversite öğrencilerine ek gelir kapısı oluşturuyoruz. Sosyal bir üniversite için Tahta ekibi olarak her gün gelişerek ve büyüyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Tahta Eğitim ve Yazılım Limited Şirketi has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Tahta Eğitim ve Yazılım Limited Şirketi?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Tahta Eğitim ve Yazılım Limited Şirketi hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Tahta Eğitim ve Yazılım Limited Şirketi?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.