Softtech

Yetenek Kuşağı

Closed.

Job Description

Biz Kimiz?

2006 yılından bu yana İstanbul, Ankara, San Francisco, Shanghai’da bulunan ofislerimiz dahil olmak üzere toplam 8 farklı lokasyonda, 1000’i aşkın kişiden oluşan profesyonel kadromuzla Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük yazılım şirketiyiz.

Dünyadaki teknoloji merkezlerini de yakından takip ederek, bankacılık ve finans sektöründeki tecrübemizin gücü ve deneyimli insan kaynağımız ile farklı alanlarda faaliyet gösteren iş ortaklarımıza, müşteri odaklı çözümler geliştiriyoruz. Yaratıcı ve inovatif çözümler sunduğumuz farklı alanlardaki ürünlerimizle uluslararası pazarda da güçlü ve global bir oyuncu olma yolunda hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Bu hedef doğrultusunda birçok yenilikçi girişimi destekliyor ve dünyaya açılmalarına yardımcı oluyoruz. Softtech bünyesinde birer ürün olarak doğarak 2 ayrı şirket haline dönüşen Livewell ve Gullseye firmaları ile gurur duyuyoruz. Türkiye’nin en büyük yazılım teknoloji şirketlerinden biri olma iddiamızı istatistiklere de yansıttık.

Softtech olarak Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” kapsamında gerçekleşen Bilişim500 Ödül Töreni’nde “Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülleri” kategorisi altında “Türkiye Merkezli Üretici Yazılım Birincisi” ödülünün sahibi olduk.

Yetenek Kuşağı Nedir?

Mühendislik fakültelerinden yeni mezun olan genç yeteneklerin, Türkiye’nin öncü teknoloji şirketinde tam zamanlı çalışma fırsatı elde ettiği, kodlama ve yazılım geliştirme üzerine odaklanan yetenek programıdır.

Qualifications

  • Mühendislik fakültelerinde son sınıf öğrencisi ya da yeni mezunsan

  • Softtech ile hayata zaman yaratan teknolojiler geliştirmek istiyorsan

  • Öğrenme Dünyasının merkezinde olmak ve teknolojiye öncülük etmek istiyorsan

    Sen de Yetenek Kuşağı Programına başvurabilirsin!

Seni Neler Bekliyor?

  • Sana özel eğitimler
  • Mentorluk programı
  • Akademik destek programı
  • Amerika’ya ve Çin’e yolculuk

Softtech Yetenek Kuşağı 2019 Nasıl Geçti?

Softtech Yetenek Kuşağı 2019 eğlence ve heyecan doluydu. Haydi beraber izleyelim!

Want to know more about Softtech ?

Review Profile