Softtech

Yetenek Kuşağı 2021

Softtech, İstanbul, Ankara ve Kıbrıs’ta 1400’den fazla çalışanıyla Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak, San Francisco’da (Maxitech) ve Şanghay’da (Softtech China) yer alan iştirakleri ile dünyadaki teknoloji trendlerini yerinde takip ederek; bankacılık ve finans sektöründeki tecrübelerini, farklı alanlarda faaliyet gösteren iş ortaklarını dijitalleştirerek müşteri odaklı çözümler geliştirmektedir. Almanya’daki fintech iştiraki (Maxi Digital) ile de Avrupa pazarındaki finans teknolojileri üzerine çalışmakta ve bu pazara teknoloji ihraç etmektedir.

İnsan odaklı bir dünya markası olma vizyonuyla şirketin odağına inovasyonu ve ürünleşmeyi yerleştirerek, yeni teknolojiler geliştirmek konusundaki yenilikçi çalışmalarını sürdüren Softtech, iş ortaklarına çözüm sunmanın yanı sıra, inovasyon ve kurum içi girişimciliği de ana stratejisine koyarak müşterilerinin dijitalleşme partneri olup, onlara ihtiyaçlarının ötesinde yaratıcı, sürdürülebilir ve inovatif çözümler sunmaktadır.

Job Description

Yetenek Kuşağı Nedir?

Mühendislik fakültelerinden yeni mezun olan genç yeteneklerin, Softtech’te tam zamanlı çalışma, kodlama ve yazılım geliştirme üzerine odaklandığı yetenek programıdır.

Qualifications

  • Mühendislik fakültelerinde son sınıf öğrencisi ya da yeni mezunsan
  • Softtech ile hayata zaman yaratan teknolojiler geliştirmek istiyorsan
  • Öğrenme Dünyasının merkezinde olmak ve teknolojiye öncülük etmek istiyorsan

31 Mayıs’a kadar Yetenek Kuşağı 2021'e başvurabilirsin.

Privileges

Seni Neler Bekliyor?

  • Sana Özel Eğitimler
  • Mentorluk Programı
  • Kurum İçi Girişimcilik Deneyimi

Bu yolculukta öğrendiklerinden daha fazlasını öğrenebilir, kendini geliştirebilirsin. Hemen başvur!

Softtech Yetenek Kuşağı 2020 Nasıl Geçti?

Softtech Yetenek Kuşağı 2020 eğlence ve heyecan doluydu. Haydi beraber izleyelim!

Want to know more about Softtech ?
Review Profile