Shell

X-MILE Tersine Mentorluk Programı

Shell - X-MILE Tersine Mentorluk Programı

Shell & Turcas Petrol A.Ş perakende, ticari yakıt ve otogaz satışları, madeni yağ üretimi ve ihracatı alanlarında faaliyet gösterirken, petrol ve doğal gaz arama, havacılık, kimya, denizcilik, doğalgaz ve elektrik ticareti faaliyetleri de Türkiye’deki diğer Shell şirketleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Shell & Turcas Petrol A.Ş çalışanları dahil olmak üzere 800’ü aşkın doğrudan çalışanının yanı sıra yurt geneline yayılmış istasyonlarıyla 15.000’in üzerinde çalışana istihdam sağlamaktadır.

#makethefuture
Exchange Across Origins

Job Description

Shell X-MILE, Shell Türkiye için özel tasarladığımız bir "Tersine Mentorluk" programıdır. Amacımız: liderlerimizin yeni nesli yeni nesilden duymalarını sağlamak ve şirketimizdeki kuşaklar arası etkileşimi arttırmak. 

Responsibilities

Bu kapsamda, şirketimizdeki liderlerin, genç arkadaşlarımızla belirli periodlarla bir araya geleceği bir program tasarladık. 

Programa dahil olan Shell liderleri "Menti" olurken, her lidere 3 genç "Mentor" atayacağız. Kariyerinin daha başında olan sizler ve Shell Türkiye'de çalışan genç profesyoneller "Mentor" olarak atandıkları deneyimli liderlerimize, belirlenen konulara gençlerin gözüyle bakmaları için destek verecekler. 

Qualifications

Eğer sen de Shell liderlerimize farklı bir bakış açısı getirebileceğine inanıyorsan, 2. veya 3. sınıfta eğitimine devam ediyorsan, hemen başvur!

Tek yapman gereken: Shell X-MILE'da neden olmak istediğini anlatan 60 saniyelik videonu çekip, 28 Ekim 2021 tarihine kadar Youthall üzerinden başvurunu tamamlamak.

The future. Yours to make.

We asked our inspiring employees to write a letter to the future, imagining themselves at the end of their careers, capturing their hopes for the future. These letters share their visions of a world that needs more and cleaner energy.

Want to know more about Shell ?
Review Profile