Otokoç Otomotiv

Satış Okulu

Otokoç Otomotiv, satış alanında kariyer yapmak isteyen ve otomotiv sektörüne ilgi duyan yeni mezun genç yetenekleri bekliyor. 

Satış Okulu Programımız ile sana dinamik bir sektörde satış becerilerini geliştirebileceğin ve potansiyelini gerçekleştirebileceğin gerçek bir iş deneyimi sunuyoruz.

Job Description

Koç Topluluğu'nun önde gelen şirketlerinden biri ve dünyanın en büyük araç kiralama organizasyonu Avis Budget Grup’un iş ortağı olarak, operasyonlarımızı 9 farklı ülkede heyecan ve mutlulukla yürütüyoruz.

6 aylık Satış Okulu programı dahilinde, Türkiye’nin farklı lokasyonlarındaki Otokoç ve Birmot şubelerimizde bulunurak otomotiv sektörü trendlerini ve satış dünyasını keşfetmek için bize katıl, Otokoç Otomotiv’de birlikte çalışma fırsatı yakalayalım!

Qualifications

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya Yüksek Lisans öğrencisi olup esnek bir ders programına sahipsen,
  • Gelecekte satış alanında bir kariyer hedefliyorsan,
  • Aktif olarak araç kullanabiliyor, sürüş güvenliği ve trafik kurallarına hassas bir şekilde uyuyorsan,
  • Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve yüksek enerjiye sahip biriysen,
  • Müşteri memnuniyetini önceliklendiriyor ve hedef odaklı çalışmayı seviyorsan,

 

İşe alma süreci

  • Başvuru sonrası gelecek olan “Başvurunu Tamamla” e-postası üzerinden merak ettiğimiz soruları eksiksiz cevaplayarak ön elememizi geçmelisin,
  • İngilizce Yeterlilik Testi Başarılı İle Tamamlayıp,
  • Genel Yetenek Testi ve Kişilik Envanteri Sonrasında,
  • İnsan Kaynakları İş Ortağı ve Sorumlu Yönetici ile Online Mülakata Katılıp Başarılı Ol!

 

Değişime öncülük etmeye ve kariyerine yatırım yapmaya hazırsan, Otokoç Otomotiv'e Hoş Geldin!

Otokoç Otomotiv

Koç Topluluğu’nun otomotivdeki ilk yatırımı olarak 1928 yılında kurulan ve otomotiv tarihini başlatan Otokoç Otomotiv; Otokoç, Birmot, Avis, Avis Filo, Budget, Otokoç Sigorta, Zipcar, Otokoç 2. El, Otokoç Parça ve Lastick markalarıyla hizmet veren, Türkiye’nin en büyük otomotiv perakendeciliği, araç kiralama ve araç paylaşımı şirketidir. Türkiye, Yunanistan, Macaristan, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kuzey Kıbrıs ve Kuzey Irak’ta “Ulaşım çözümleri sunan yenilikçi, küresel yol arkadaşınız olma” vizyonu ile faaliyet göstermektedir.

Want to know more about Otokoç Otomotiv ?
Review Profile