MediaMarkt

Uzun Dönem Staj

MediaMarkt - Uzun Dönem Staj

Job Description

MediaMarkt Türkiye olarak genç yetenekler için en çok tercih edilen şirket olma yolundaki önemli adımlarımızdan biri de staj programlarımız. Staj deneyimine hak kazanan genç yetenekleri ilerleyen dönemlerde potansiyel çalışanlarımız olarak değerlendirmeyi amaçlıyoruz. 

Perakende sektörünün dinamik ve renkli dünyasında deneyim kazanmak istiyorsan kariyerinin ilk adımı için MediaMarkt Staj Programı tam sana göre!

Pazarlamadan Finansa, Satınalmadan Hukuk’a kadar bir çok farklı departmanı yakından tanımak, deneyimli çalışanlarımızdan mentörlük almak ve gerçek bir perakende deneyimi kazanmak istiyorsan kariyerinin ilk adımı için MediaMarkt seni bekliyor. 

Responsibilities


 

Qualifications

  • Lisans eğitimin devam ediyorsa,
  • İletişime önem veriyorum ve tam bir takım oyuncusuyum diyorsan,
  • Aktif ve dinamik bir yapın varsa,
  • Yeni şeyler öğrenmek için heyecanın yüksekse,
  • Çok uluslu bir iş ortamında iletişim sağlayabilmen için yeterli derecede İngilizce bilgin olduğunu düşünüyorsan,
  • Haftada en az 3 gün staj yapabilirim diyorsan,
  • Dinamik ve keyifli bir çalışma ortamında tecrübe edinmek istiyorsan başvurunu bekliyoruz.

Hakkımızda

Almanya, Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Lüksemburg, Yunanistan, İsveç ve Türkiye olmak üzere toplam 14 ülkede 65 bini aşan çalışanı ve 850'den fazla mağazası bulunan Avrupa'nın 1 numaralı elektronik perakendecisinde kariyerine başlamak için hemen harekete geç. MediaMarkt Türkiye olarak, 2007'den bugüne 25 ilde 71 mağazamız ve 2 binden fazla binden fazla çalışanımızla, yılda 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyoruz.

Want to know more about MediaMarkt ?
Review Profile