Logo Yazılım

Log-in Staj Programı

Closed.

Job Description

Kariyerinin oturumunu Logo'da aç!

Staj programımızda seninle, yani yazılım dünyasının genç yetenekleriyle birlikte çalışacağımız için çok heyecanlıyız. Kariyerine yazılım sektörünün yenilikçi lider firmasında dinamik bir başlangıç yapmak istiyorsan seni log-in olmaya davet ediyoruz.

Qualifications

  • Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Faültesinin 3. veya 4. sınıflarında eğitimine devam ediyorsan
  • Stajın okul tarafında zorunluysa
  • Yeni teknolojiler öğrenmeye önem veriyorsan
  • Agile metodolojileriyle çalışma konusunda hevesliysen
  • İletişim odaklı ve takım çalışmasına yatkınsan
  • Kendini geliştirme konusunda istekli ve proaktifsen başvurunuzu bekliyoruz :)

Yazılım ekibinde staj yapmak isteyen adaylarımız sınav sürecine dahil edilecek. Yazılım staj sınavı, online yapılan bir teknik bilgi sınavıdır. 14 Mart 2020 Cumartesi 13:00'da başlayacak olan sınavın süresi yarım saat olacak. Sınav linki sınav öncesi tarafına gönderilecek ve süreçle ilgili mail ve SMS ile bilgilendirme yapacağız.

Logo Hakkında

Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım kuruluşu ve en değerli bilişim markası olan* Logo Yazılım, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Logo Yazılım mikro işletmelerden kurumsal büyük işletmelere kadar farklı ölçeklerdeki şirketler için uygulama yazılımı çözümlerini pazara sunuyor. Ürün ve hizmetlerinde yenilikçilik ve yaratıcılığı artıran şirket, 4 farklı ülkede, 7 farklı noktada, 1.200’e yakın çalışanı, 800’ü aşkın iş ortağı ile bugüne kadar 200.000’in üzerinde firmanın büyüme yolculuğuna eşlik ederek sürdürülebilir başarının temellerini oluşturuyor.

Want to know more about Logo Yazılım ?

Review Profile