Henkel

Step Up Talent Day

Lisans veya yüksek lisans öğrencisi misin? O halde senin için harika bir haberimiz var!

Bulunduğu üç iş alanında da lider marka ve teknolojilere sahip Henkel’de kariyerine başlamak isteyen genç yetenekleri Step Up Talent Day’e davet ediyoruz.

10 Mayıs 2021’de saat 14:00-16:30 arasında dijital olarak gerçekleşecek Step Up Talent Day’e katılarak Henkel’deki iş yapış şekillerimizi ve markalarımızı yakından tanıyabilir, bir sonraki Henkel Lideri olmak için ilk adımı atabilirsin! Çünkü Henkel'de staj yapmak, bir iş deneyiminden daha fazlası: Kendi projeleriniz üzerinde çalışıp ilk günden itibaren inisiyatif alabileceğiniz ve sürekli öğrenmeye devam edeceğiniz bir fırsattır.

Job Description

Step Up Talent Day’e katılıp başarı ile ayrılanlar, Step Up uzun dönem staj programımıza dahil olma fırsatı yakalayacaktır! Sizlerle bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz!

Başvurularınızı 7 Mayıs 2021 tarihine kadar bekliyoruz!

 

Program Akışı

  • İnsan Kaynakları
  • Pazarlama
  • Satış
  • Akıllı Fabrika Sistemleri
  • Soru & Cevap

 

Adımlar

1. Youthall üzerinden ilanımıza başvuran adaylarımızın başvuru formlarını inceleyerek kendilerini daha yakından tanıyoruz.

2. Etkinlik günü ise birbirinden keyifli seanslar ile Henkel’i katılımcılarımıza anlatırken; günün devamında katılımcılarımızın da sorularını yanıtlıyoruz.

3. Başvuru dönemi sonrasında adaylarımıza ulaştıracağımız İngilizce video mülakat soruları ile hayalleriniz ve kariyer hedeflerinizi anlamaya çalışıyoruz.

4. Video mülakatlarını başarı ile dolduran adaylarımızı departman yöneticilerimizle birebir mülakata davet ediyoruz.

5. Süreç sonunda; bize başvuran tüm adaylarımıza başvurularının güncel durumu hakkında bilgi veriyoruz.

About Henkel

Henkel has operated in Turkey since 1963. We currently employ 1,500 people. Our local headquarter is located in Istanbul where all our three business units are present. Turkey wide, we operate in 8 Henkel offices including our head office, 3 factories and 4 sales offices. Being a blend of consumer and industrial business, you can easily find interesting opportunities in different fields both on the business and the technical side.

Want to know more about Henkel ?
Review Profile