Coşkunöz Eğitim Vakfı

Care Your Career

Being Evaluated.

Türkiye'nin en köklü eğitim vakıflarından Coşkunöz Eğitim Vakfı'nın geleceğin iş dünyasına nitelikli insan gücü kazandırmak amacıyla mühendislik fakültelerinin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik hayata geçirdiği Burs ve Öğrenci Gelişim Programıdır.

Job Description

Programa Mühendislik Fakültelerinin; Bilgisayar Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümündeki öğrencileri başvuru yapabilirler.

 

Qualifications

T.C. vatandaşı olmak.

Yurt içindeki kamu eğitim kurumlarında tam zamanlı öğrenci statüsünde kayıtlı olmak. (Özel Üniversiteler, Vakıf Üniversiteleri, Açık Öğretim ve Uzaktan Öğretim Programları kapsam dışındadır.)

Öğrenimini tamamlayabilmek için maddi desteğe ihtiyaç duyuyor olmak ve belirlenen kriterler çerçevesinde akademik olarak başarılı olmak.

Herhangi bir disiplin cezası almamış olmak. Disiplin cezası alan veya bu konuda yanlış beyanı tespit edilen öğrencinin bursu sona erdirilir.

Başka bir kurumdan maaş, ücret ve/veya burs (kamu kuruluşlarınca verilen burslar hariç) almıyor olmak.

Aksi belirtilmedikçe, burslar karşılıksız olup öğrenciye bir mecburi hizmet ya da geri ödeme yükümlülüğü getirmez.

Bursların kontenjan, kapsam, miktar ve koşulları her yıl Vakıf Yönetim Kurulu tarafından belirlenir.

Değerlendirme sürecinde, B1 ve üzeri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olan ve Microsoft Office programlarını ileri seviyede kullanabilen başvuru sahipleri önceliklendirilecektir.

Biz Coşkunöz Eğitim Vakfıyız!

Hayali hep üretmek ve ülkesine katma değer yaratmak olan bir çınarın; ülke sanayisinin en önemli kuruluşlarında Coşkunöz Holding Kurucusu M. Kemal Coşkunöz’ün; nam-ı diğer Kemal Hoca’nın emek, gayret, cesaret ve aklı birleştirerek temellerini attığı ve kendinden sonraki nesillere; geleceğe bıraktığı en önemli mirasıyız.

Want to know more about Coşkunöz Eğitim Vakfı ?
Review Profile