About Us

Adgager; uzun sürelerde tamamlanan, yüklü maliyetlere sebep olan, manipülatif bilgi ve zorlu operasyonlar gerektiren pazarlama araştırma süreçlerine yepyeni bir anlayış getiriyor. Adgager; istenilen zaman diliminde, kolay ve hızlı bir biçimde araştırmalar başlatmanıza ve şeffaf bir şekilde takip etmenize imkan tanıyarak pazarlama araştırmalarının geleceğinin temellerini atıyor.

 Yeni nesil bir araştırma servisi olan Adgager; kullanıcılarının markalara içerik üretebilmelerini ve fikir vermelerini sağlarken; satın alma alışkanlıkları, yeni konseptlerin test edilmesi veya marka gücünün ölçümü gibi araştırmalarının yanında ürün testleri, metaforik değerlendirmeler ve kalitatif yöntemler ile süreci destekliyor ve tüm tüketici araştırmalarını çevrimiçi, hedefli, şeffaf ve çok hızlı şekilde gerçekleştiriyor. Adgager’da yapılan pazar araştırmalarının amacı en geniş anlamıyla genel tüketici eğilimlerini belirlemektir.

Video

Kurumsal İletişim ve Planlama Stajyeri
Adgager

Seni Bekliyoruz!  Türkiye'nin girişimcilik ekosisteminin kalbinde, bir dijital devrime eşlik etmek ister misin?  Türkiye'nin en iyi 100 girişimi arasında yer alan Adgager yeni bir ekip arka...

  • Sarıyer, İstanbul
  • Paid
  • General