Garanti BBVA Teknoloji Talent Spot

Garanti BBVA Teknoloji

Talent Program Details

 

2006 yılından bu yana, hedef üniversitelerimizden mezun olacak arkadaşlarımızı mezuniyet öncesinde Garanti BBVA Teknoloji kampüsümüzde ağırladığımız, şirketimizi tanıtıp ekip arkadaşlarımızla tanışmalarını sağladığımız, 1 günlük Garanti BBVA Teknoloji deneyimi yaşatmayı ve mezuniyet öncesi part-time, mezuniyet sonrası full-time işe alımlarını gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz Talent Spot programımız, 2020 yılında yeniden gerçekleşti.

 

Gelen başvurular doğrultusunda seçtiğimiz 129 arkadaşımızı 28 Şubat 2020 günü yeni kampüsümüzde ağırladık. Tanıtım sunumları, liderlerimiz ile networking, kariyer panayırımızda çalışanlarımızla etkileşim gibi fırsatlar sunduğumuz, kampüsümüzü gezdirdiğimiz, grup çalışması ile kariyer keşfi yolculuğuna çıktığımız, günü happy hour ile birlikte eğlenerek kapattığımız bir günlük bir Garanti BBVA Teknoloji deneyimi yaşadık. 28 Şubat sonrasında ise işe alım süreçlerimizi ilerlettik ve 85 yeni mezun arkadaşımızı aramıza kattık.

 

Arkadaşlarımızın mezuniyetlerine kadar olan sürede, kariyer keşfi yolculuğumuz Mayıs ve Haziran aylarında katılacakları çeşitli eğitimler, gelişim programları ve workshoplarla devam edecek. Bu gelişim programında Çevik Kariyer Yönetimi'ni öğrenecek, kariyerimizin en başında iş hayatındaki temel yetkinliklerimiz ile ilgili farkındalığımızı arttıracak, Garanti BBVA Teknoloji'deki işimize birlikte adapte olacağız.

 

Yolculuğumuz Garanti BBVA Teknoloji'deki kariyerimizin ilk yıllarında da devam edecek. Gerçekleştireceğimiz fikir yarışmasında grup çalışması sonrası projeleri derece alan arkadaşlarımız BBVA Madrid ziyaret, sertifika programları, global eğitimlere katılım gibi fırsatlar yakalayacaklar. 1.5 yılın sonunda ise CEO’ya gerçekleştirecekleri sunumların ardından MBA ya da yüksek lisans bursu gibi fırsatlar yakalama şansları olacak.           

 

Company Images

Company Images

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 7 people.

Review

Detaylar

 • Application Term
  January
  December
 • Who Can Apply?
  4th Grade
  New Graduate
 • Working Locations
  İstanbul