Eczacıbaşı Holding Kariyer Test Sürüşü

Eczacıbaşı Holding

Kariyer Test Sürüşü

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Kariyer Test Sürüşü nedir?

Kariyer Test Sürüşü, farklı kuruluş ve lokasyonlarda gerçek bir iş deneyimi yaşayabileceğin Eczacıbaşı Topluluğu’nun işe alım odaklı proje stajı programıdır.

Benim için ne var?

 • Eczacıbaşılı liderlerle birlikte bir projede çalışma deneyimi kazanırsın.
 • Kurum kültürünü tanırsın.
 • İnsan kaynakları liderlerinden kişiye özel kariyer koçluğu alırsın.
 • Kişisel gelişimine yönelik eğitimlere katılırsın.
 • Üst yönetime projeni sunup işe alımda öncelikli değerlendirilirsin.

Beni nasıl bir süreç bekliyor?

Test, envanter ve yetkinlik değerlendirmesi adımlarından başarıyla geçenler Topluluk kuruluşlarında proje stajı yapmaya hak kazanırlar.

Hangi alanlarda çalışabilirim?

Bu program Topluluğun tüm iş alanlarında sana tam zamanlı bir proje yönetimi fırsatı sunuyor.

Pazarlama, satış, finans, tedarik zinciri, üretim, ar-ge, tasarım, insan kaynakları, bilgi teknolojileri ve daha birçok alandaki projede çalışabilirsin.

Kimler başvurabilir?

 • Üniversite öğrencisiysen,
 • Profesyonel yaşama adım atmadan önce kendini yetiştirmek istiyorsan,
 • Gerçek bir iş deneyimi fırsatı arıyorsan,
 • İngilizce bilgine güveniyorsan başvuru yapabilirsin.

Video

 1. MERT ŞİMŞEK

  ...

 2. Kübra Usta
  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Hello. I'm Kübra Usta. I am a senior student at Yıldız Technical University Mathematical Engineering department. Since I do not have a school intensity, I am fully suitable. I have no obstacle to travel. I have work experience in R&D engineering, Project management, Executive Assistant, Data Analyst, Machine Learning and IT Specialist. I have done TEYDEB Project and I have received AB Project writing. I have SAP information. I have about SEO management. I am a person who is analytical thinking, focused on problem solving and successful in group work. I would be happy to work with you.

 3. Melike Karakaya
  İstanbul Üniversitesi

  Üniversite yaşamım boyunca aldığım dersler, sosyal çevrem ve kendimi geliştirmek için gittiğim eğitimler kişisel altyapımı bana sağladı. Farklı eğitimlerle ve yaptığım bireysel araştırmalarla kendimi iş hayatına hazırladım. İş hayatında pratik ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve istekli olduğumu, çalışacağım pozisyonlarda sorumluluğu merak ve istekle üzerime almaktan mutluluk duyuyorum. Yapmış olduğum stajlar ve görev aldığım projeler doğrultusunda endüstri ve örgüt alanında ilerlemeye daha yatkın olduğumun farkındayım ve bu doğrultuda ilerlemek istemekteyim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim ve bu yönde bir kariyer çizgisi istiyorum.

 4. Emre GÜNAR
  Karadeniz Teknik Üniversitesi

  I can trust Eczacıbaşı and myself to improve each other for business world. My opinion, this program is going to help me and my coding skills so much. Thank you for take a glance at my CV

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 52 people.
Review

Detaylar

 • Application Term
  May
  June
  July
  August
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
 • Working Locations
  İstanbul