DeFacto Style Advisor

DeFacto

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Perakende ve hazır giyim sektörünün dijitalleşmesine öncülük ederek Eylül ayında İstanbul Akasya AVM’de ilk akıllı mağazamızı hizmete açtık. Ziyaretçilerimiz dünyanın en akıllı moda mağazasında robotlar ve akıllı aynalar sayesinde hızlı, kolay ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşıyor.

DeFacto Akıllı Mağaza’da tüm alışveriş süreci tamamen dijital altyapı ile sağlanıyor. Bu mağazamızdan alışveriş yapmak isteyenleri robot bilgilendirme noktaları ve sistemi nasıl kullanacakları konusunda yönlendiriyor.

Kullanıcılar satın almak istedikleri ürünü kabinlerdeki akıllı aynalar sayesinde kolayca inceleyebiliyor. Bu sayede hem dijital alışveriş deneyimi yaşıyorlar hem de anında istedikleri ürüne dokunma, deneme ve iletişim kurma imkânı buluyorlar.

 

Yıl 2020. Gelecek şimdi başlıyor!

Akıllı ekranlar, sanal gerçeklik gözlükleri ve robotlarla birlikte çalışmaya hazır mısın?

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek moda alanında akıllı mağaza konseptini geliştiren DeFacto, Akasya AVM'deki Akıllı Mağazası için kariyerinde stil yaratacak "Style Advisor" takım arkadaşlarını arıyor.

"Teknolojiyi seviyorum, moda trendlerini yakından takip ediyorum, stil yaratmak benim işim..."diyorsan durma sen de bize katıl!

 

Üniversite mezunu ve 3 yıla kadar Mağaza Satış tecrübesine sahip, teknolojiye yatkın aynı zamanda tasarıma meraklı, moda&trend algısı yüksek, öneriler sunabilecek ve satışa ilgi duyan genç yetenekler arıyoruz.

 

Ayrıcalıklar

 • Akıllı Mağazalarımızda Çalışma ve Kariyer Fırsatı: Programa katılıp başarılı olursan geleceğin akıllı mağazalarımızda çalışma ve kariyer fırsatına sahip olacaksın.
 • Çalışırken Eğitim ve Öğrenme Fırsatı: Gerçek bir iş üzerinde çalışırken, eğitim alma ve işi profesyonellerinden öğrenme imkanına sahip olacaksın.
 • Mağazacılık Alanında Yurt İçi ve Yurt Dışı Kariyer İmkanı: Yurt içinde ve yurt dışında farklı kültürlerden yeteneklerle ve profesyonellerle birlikte çalışma fırsatı elde edeceksin.

 

 

İşe Alım Süreci

 1. Başvuru ve Değerlendirme
 2. Yüz Yüze Mülakat
 3. Proje Çalışması
 4. İş Başlangıcı
 1. DeFacto Style Advisor - User Image
  Gizemay Tuna
  Bahçeşehir Üniversitesi

  Modaya olan merakımı Defacto ile daha fazla keşfetmeye ve geliştirmeye hazırım

 2. DeFacto Style Advisor - User Image
  Pelin Yalçıngil
  Koç Üniversitesi

  Türkiye'deki tekstil sektörüne oldukça yenilikçi adımlar atan Defaacto'da çalışma fikri gerçekten çok heyecan verici.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 7 people.
Review

Details

 • Application Term
  January
  December
 • Who Can Apply?
  Young Professional
 • Working Locations
  İstanbul