CEVA Logistics Genç Lojistikçi Programı

CEVA Logistics

Genç Lojistikçi Programı

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Lojistik sektöründe kariyer hedefi olan ve tedarik zinciri uygulamalarını geniş bir yelpazede deneyimleyerek genç ve dinamik ekibin parçası olmak isteyen yeni yeteneklerin, CEVA'ya kazandırılması amacıyla dizayn edilen Genç Lojistikçi Programı her yıl Eylül ayında başlamaktadır. Nisan ayı itibariyle ise başvurular alınmaya başlamaktadır. 

İlk fazı 6 ay süren programımızın, birinci modülü sonunda kadro imkanı sunulmaktadır.  Proje odaklı olarak, tam zamanlı çalışan genç yetenekler, iç eğitimler ile hem teknik hem de kişisel gelişim tarafında desteklenir ve tüm lojistik süreçlerine dahil olarak, bir çok uygulama hakkında bilgiler edinmektedirler. 

Video

 1. Merve Tekin
  Kocaeli Üniversitesi

  MT sürecimde yöneticilerimden ve çalışma arkadaşlarımdan çok şey öğrendim. MT arkadaşlıkları da CEVA'nın bana kattıklarından biriydi. CEVA Genç Lojistikçi Programı kariyerinizin başlangıcı için hep iyi ki diyeceğiniz bir yer,

 2. Zeliha Özüberk
  Eskişehir Teknik Üniversitesi

  Havacılık Yönetimi son sınıf öğrencisiyim. Özellikle hava kargo kısmında olmak üzere lojistik sektöründe kariyer planlamaktayım. Siz enerjisi yüksek ve hevesli gençler arıyorsunuz ben de kariyerime sizinle başlamak istiyorum. Değerlendirmede bu yüzden yer almak isterim.

 3. Ayşe ÜNEŞ
  Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

  merhabalar ben Ayşe ÜNEŞ. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri 4.sınıf Öğrencisiyim. Bölümümüz gereğince e-ticaret, Lojistik yönetimi bilişim teknolojileri , yazılım, veri tabanı (SQL),pazarlama ve işletme gibi dersleri almış bulunmaktayım. Niyetim bu dersleri şirketinizde istediğim staj eğitiminde edineceğim pratik bilgilerle birleştirmek . Kariyerimi dijital alanlara yönlendirmek ve geliştirmek için IIENSTITÜ den online olarak Dijital pazarlama uzmanlık eğitimi ve Etkin yönetici asistanlığı eğitimi almaktayım. Üniversite dönemince bir çok sosyal etkinlikte ve kulüp yönetim ekiplerinde bulundum. Çevremden almış olduğum dönüşlere göre azimli ,araştırmacı , çalışkan ve güler yüzlü , iletişim becerilerinde iyi ,sorumluluk sahibi biri olduğumu söyleyebilirim. Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye her daim açık biri olarak öğrendiklerimi ve bu tecrübeleri şirketinize katkı olarak sağlamayı istiyorum. Bu fırsat için teşekkür ediyor ve başvurumu değerlendirmenizi rica ediyorum. Saygılarımla.

 4. GÖKÇE NUR YEŞİLYURT
  Yeditepe Üniversitesi

  merhaba ben gökçe nur yeşilyurt Yeditepe üniversitesi gümrük işletme son sınıf ögrencisiyim. Bölümüm gereği tedarik zinciri ve lojistik yönetimi ,ithalat -ihraçat yönetimi, satın ,alma ,depolama ,dagıtma,l ogistik ve taşıma mevzuatı,dış ticaret finansmanı, depo yönetimi, denizcilik ve liman yönetimi,deniz lojistiği derslerini kapsamlı bir şekilde gördüm. okudum alan itibariyle lojistikle eş değer eğitimler aldım. Birçok eğitime katıldım. b1 derecesinde ingilizce bilgisine sahibim.Çalışkan bir yapım vardır .Her konuda yılmadan çalışabilir yaptığım stajlarımın değerlendirmelerimde de çok güzel geri dönüşler aldım .kendimi geliştimeye daima açık biriyim her konuda öğrenme hevesim tamdır .Sizde eğer sorumluluk sahibi, çalışkan hevesli bir genç lojistikçi arıyorsanız kariyerimin başlangıcını sizinle yapmak isterim .Değerlendirmeleriniz de yer almak çok isterim.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 12 people.
Review

Detaylar

 • Application Term
  April
 • Who Can Apply?
  4th Grade
  New Graduate
 • Working Locations
  İstanbul, Kocaeli