TÜV AUSTRIA TURK

  • Education
  • ·
  • 14 follower

About Us

Teknik güvenlik, doğal kaynakların hassas ve sürdürülebilir kullanımı, müşterilerimizin maksimum faydası için hizmet ve ürün kalitesinin geliştirilmesi her zaman TÜV AUSTRIA Grubu’nun ana amaçları olmuştur, olacaktır.

TÜV AUSTRIA olarak çabamız müşteri ihtiyaçlarının her zaman tam olarak yerine getirilmesidir. Hizmetlerimizin güvenilir ve etkili olması ilk önceliğimizdir. Üstün uzmanlığımız ve kesin tarafsızlığımızın kusursuz kombinasyonu, karşılaştığımız bütün problemlerin çözümü için anahtar niteliğindedir. TÜV AUSTRIA en yüksek seviyede sunmaya gayret ettiği profesyonellik ile tek başına risk minimizasyonunu, tesis ve cihaz güvenliğini garanti edebilecek niteliktedir.

TÜV AUSTRIA neredeyse her sektördeki denetim, gözetim, belgelendirme, kalibrasyon, danışmanlık ve eğitim kapsamlarında hizmet vermektedir.

Global bir şirket olan TÜV AUSTRIA edinmiş olduğu akreditasyonlar ve yetkilerle dünya çapında bir tanınırlığa sahip olmuştur.

Kalite ve güvenlik bir toplum için olmazsa olmazlardandır. Bu sebepten dolayı TÜV AUSTRIA günün ve çağın gerekliliklerine uygun olarak güvenliği ve kaliteyi sağlamayı kendine görev edinmiştir.

TÜV AUSTRIA Grubu 1872 yılında kurulmuştur ve günümüzde yaklaşık 1200’den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

TÜV AUSTRIA TURK has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in TÜV AUSTRIA TURK?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

TÜV AUSTRIA TURK has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in TÜV AUSTRIA TURK?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
TÜV AUSTRIA TURK hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in TÜV AUSTRIA TURK?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.