Enerjisa Enerji Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Enerjisa Enerji Youthall Verified Badge #Seninleyiz

  • Energy
  • ·
  • 3794 follower

Enerjisa Enerji olarak;

Elektrik dağıtım ve perakende satışından oluşan iki ana iş kolunda operasyonel mükemmelliği odağımıza alıyor; Türkiye’nin lider elektrik şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. 10 bini aşkın çalışanımız ile birlikte, 3 faaliyet bölgemizde yer alan 14 ilde 21,6 milyon nüfusa ulaşıyor; 10,1 milyon müşteriye hizmet sağlıyoruz.

İnsan, teknoloji ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda sektöre yönelik verimlilik ve teknoloji odaklı iş modellerimizle insan hayatına dokunan sürdürülebilir çözümler üretiyoruz. Faaliyetl...

Read More
Big Size
1996
10.000+ Employees

Biz Enerjisa'da;

Cesaret ile öncülük ederiz,

Katılım ile hep birlikte bir bütünü oluştururuz,

Samimiyet ile yola çıkarız,

Sürekli gelişim ile değişime öncü oluruz,

Tutku ile yarınları aydınlatırız.

Bizi biz yapan iş yapma biçimimizi belirleyen temel değerlerimizdir.

Bizi yarına taşıyacak olan tüm Enerjisalıların yaşadığı eşsiz kurum kültürümüzdür.

Enerjisa'da İnsan

14 ilde 21 milyon insanımıza ekmek gibi, su gibi hayati önemdeki elektrik hizmetini sağlamak başlı başına çok büyük bir sorumluluk.

Yaptığımız işin de, Enerjisa kültürünün de odağında insan yer alıyor; İşimiz enerji, gücümüz insan...

Evet, sorumluluğumuz büyük ama bu sorumluluğunun yükünü omuzlarımızda taşırken bunun çok daha ötesinde sorumluluk alan Enerjisalılar var. Iyi ki de varlar.

Sensiz Olmaz

Enerjisa’da çeşitliliğe, eşitliğe ve farklılıklara önem veriyor, kadının toplumdaki yerini güçlendirmek ve eşitliğin her alana yayılması için çalışıyoruz. İş hayatında herkese eşit fırsatlar sağlamak üzere Enerjisa Sensiz Olmaz çeşitlilik ve kapsayıcılık platformunu kurduk.

Enerjisa olarak herkesin kendini özgürce ifade edebilmesi için eşit çalışma ortamları oluşturuyor, bu ortamlardan çıkan işlerin geleceğimizi şekillendireceğini düşünüyoruz.

Daha Akıllı, Daha Yeşil Bir Gelecek…

Enerjisa olarak çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakmak için bugünden çalışıyoruz. Enerjimi Koruyorum projesiyle enerji kullanımında davranışsal değişiklikler enerji sektörünün bütünsel dönüşümü ve karbon emisyonlarındaki azalmayı hızlandırmak ve tüketicilerin enerjiyi nasıl kullandığı ile ilgili günlük seçimlerini değiştirmek için eğitim veriyoruz. Enerji sağlayan bir şirket olarak, toplumun enerjiyi verimli kullanmasını hedeflemekteyiz ve bunun da çocuklara eğitim vermekle başlayabileceğine inanıyoruz. 

Read More

Enerjisa’yla Gelecek

“Kendi sektöründe sürekli Tercih Edilen İşveren olmak ve tüm sektörler içinde İlk 15 içinde yer almak” vizyonuyla alanında en iyi, etkin, müşterek olarak sahiplenilen ve insanlara dokunan İnsan Kaynakları süreç ve uygulamalarına odaklanıyoruz. Bu uygulamalarla çalışanlarımıza, işe başladıkları günden itibaren keyifli ve anlamlı bir kariyer yolculuğu sunmayı hedefliyoruz. 


Read More

Durmadan Gelişmeye Enerjin Var mı?

Enerjisa’da eğitim ve gelişim programlarımızı farklı çalışan profillerine ve farklı mesleki ihtiyaçlara uygun olacak şekilde çeşitlendirerek tasarlıyoruz. Enerjisalıların her alanda sürekli gelişimini destekleyen, farklı segmentlere hitap eden eğitim programlarımızla, çalışanlarımıza hem bireysel hem de profesyonel gelişim fırsatları sunuyoruz. 


Gelişim programlarımız iç...

Read More
Enerjisa Enerji has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Enerjisa Enerji?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


10.000+

1996

31% 69%

36
Enerjisa Enerji has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Enerjisa Enerji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


10.000+

1996

31% 69%

36

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Enerjisa Enerji hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Enerjisa Enerji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


10.000+

1996

31% 69%

36

Working Environment

Enerjisa Enerji has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

10.000+

1996

31% 69%

36

10.000+

1996

31% 69%

36