Delta VN Grup

  • Industrial Products
  • ·
  • 0 follower

About Us

Delta Vana, mühendis ve iş insanı Cem Şanlımeşhur’un ilk girişimi olarak 2006 yılında kurulmuştur. Endüstriyel vana sektöründe faaliyetlerine başlayan şirket, uçtan uca çözüm prensibiyle danışmanlık, tedarik, servis, bakım ve denetim hizmetleri sunarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

2006 yılında Flowserve firması bünyesinde bulunan Atomac ve Durco markaları ve Belven markalarının Türkiye distribütörlüğü, 2008 yılında Flowserve Kontrol Vanaları (Valtek, Kammer, Naf, Sereg, Logix markaları), yine Flowserve bünyesinde bulunan Worcester, Norbro ve PMV markaları, 2009 yılında Curtiss Wright firması bünyesindeki Farris Engineering markası, 2011 yılında ZWICK ile yine Flowserve firması bünyesindeki Argus, Limitorque ve 2012 yılında CDC Groth markalarını bünyesine katmıştır. Temsilcilik portföyünü geliştirme çalışmalarına devam eden Delta Vana 2016 yılında IMI-Remosa, Z&J markalarıyla ve 2017 yılında Honeywell’in Proses Ölçüm ve Kontrol sistemleri bölümüyle distribütörlük anlaşmaları yapmıştır. 2021 yılında seviye ölçümü konusunda uzman Levelstate firması ve 2022'de Hindistan merkezli GIC ile distribütörlük anlaşması imzalayarak, kendi alanında Türkiye’nin en geniş ürün portföyüne sahip firması olmuştur.

Kendi alanlarında dünyanın en güçlü markalarını, Türk sanayisinin söz sahibi isimleriyle buluşturan Delta Vana; profesyonel mühendis kadrosu ve uzman bakım ekibi ile Tuzla’da bulunan 800 metrekare kapalı alana sahip merkezinde, ara parça imalatları yapmaya olanak sunan makine parkı ve son teknoloji ürünü test makineleri ile tüm çalışmalarını yürütmektedir.

Delta VN Grup has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Delta VN Grup?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Delta VN Grup has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Delta VN Grup?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Delta VN Grup hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Delta VN Grup?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.