Boğaziçi Enstitüsü Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Fikirlerinize değer veriyoruz. Youthall Gençlerin Beklenti ve Yönelimleri Araştırması'na hemen katılın!
Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

  • Education
  • ·
  • 98 follower

About Us

Boğaziçi Enstitüsü olarak “nitelikli eğitimi tabana yayma” amacıyla bireysel, kurumsal ve örgün eğitimler veren bir e-öğrenme platformuyuz.

Uzman eğitmenler ile çekilen canlı dersleri ve eğitim videolarını, öğrencilerimiz ile buluşturuyor, eğitim sonunda üniversite onaylı, uluslararası geçerli ve enstitü onaylı üç farklı sertifika veriyoruz.

Türkiye’nin “kaliteli çevrim içi eğitim” boşluğunu doldurmak amacıyla 2013 yılında faaliyete geçirdiğimiz Boğaziçi Enstitüsü, “nitelikli eğitimi tabana yayma” mottosuyla hareket etmektedir. 

Bu bağlamda üniversiteler ile birlikte çalışıyor, uluslararası iş birlikleri kuruyor ve eğitim ihtiyacı hisseden milyonlarca insanın yaşamına iyilikleri taşıyoruz.

Boğaziçi Enstitüsü olarak Türkiye’nin en kapsamlı MOOC (Massive Open Online Courses) organizasyonu olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Neyi Amaçlıyoruz?

Amacımız insan yaşamına değer katacak eğitimler sunmak; bilgi düzeyi yüksek, farkındalığı gelişmiş, bilinçli bir toplumun oluşmasına katkı sağlamaktır. 

“TÜBİTAK sosyal girişimcilik projesi” olarak başladığımız bu yolculuğu,bugün on binlerce kişinin hayatına dokunan bir online eğitim platformuna dönüştürdük. Dünyanın dört bir yanına eğitimlerimizi ulaştırıyor ve iyi bir geleceğin yalnızca eğitimle mümkün olduğuna inanıyoruz.

Yönetim Yaklaşımımız

Boğaziçi Enstitüsü olarak daima şeffaf, eleştiriye açık ve sosyal girişimci yanı ile ön plana çıkan bir eğitim kurumuyuz.

Yenilikçi yaklaşımlarımız ile “kolay ulaşılan eğitim” modelimizi her daim geliştirmeye ve yönetim süreçlerinde birlikte karar almaya özen gösteriyoruz. Bir ekip olarak çalışmanın kıymetini biliyor; birbirine güvenen, sıcak bir çalışma ortamı oluşturmaya gayret ediyoruz.

Boğaziçi Enstitüsü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Boğaziçi Enstitüsü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Boğaziçi Enstitüsü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Boğaziçi Enstitüsü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Boğaziçi Enstitüsü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Boğaziçi Enstitüsü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.