Birebir İngilizce Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Birebir İngilizce

  • Education
  • ·
  • 13 follower

About Us

Birebir İngilizce uzun yıllar devlette ve özel sektörde çeşitli yaş ve sektörlerden kişilere İngilizce öğretmiş eğitmenlerin kurduğu bir eğitim kurumudur.

Klasik öğretim metotlarının aksine hem eğlenceli yöntemleriyle hem teknolojik imkanlarıyla ve öğrenci yanlısı yaklaşımıyla dil öğrenimini daha keyifli bir hale getirmişlerdir.

Yılların birikim ve deneyimini Birebir İngilizce’de hayata geçirme fırsatı bulmuşlardır.

Özellikle iş dünyasına eğitim verme konusunda kurumsal bir hafızaya sahip Birebir İngilizce, hangi seviyede ve hangi sektörde nasıl bir yöntem ve yaklaşıma ihtiyaç duyulacağını detaylıca planlayıp buna göre eğitim programları düzenlemektedir.

Birebir İngilizce, ilaç sektöründen satış-pazarlamaya, IT sektöründen İK alanında faaliyet gösteren pek çok firmaya hem çalışan hem yönetici seviyesinde eğitimler vermiştir. Özellikle teknoparklar, organize sanayi bölgeleri ve şehir merkezine uzak yerleşkelerde faaliyet gösteren işletmelerin ilgi gösterdiği eğitimler, çalışanların zaman kaybetmeden, hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenmesini mümkün kılmıştır.

Artan şube sayısıyla sadece çalışanlara değil; yeni mezunlar, üniversite öğrencileri, lise öğrencileri ve çocuk grupları alanında da eğitimler verilmektedir. Birebir İngilizce, özellikle son dönemde IELTS, TOEFL, SAT gibi sınav hazırlık eğitimleri, çocuklar için evde İngilizce modeliyle hizmet verdiği alanları hızla artırmaktadır.

Birebir İngilizce’nin kurucuları, aynı zamanda iFLED-International Foreign Language Educators’ Association (Uluslararası Yabancı Dil Eğitmenleri Derneği) kurucularındadır. Böylece eğitim sektörüne yeni bir standard getirilmesi hedeflenmektedir.

Birebir İngilizce, Speak Up, Newyork Language Academy, Londra Dil Okulları ve English Café gibi çeşitli markaların da yaratıcısıdır.

Birebir İngilizce has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Birebir İngilizce?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Birebir İngilizce has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Birebir İngilizce?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Birebir İngilizce hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Birebir İngilizce?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.