TEB

Geleceğin Liderleri Programı

Job Description

İnovasyon ve girişimciliği destekleyen bir ortamda, sürekli kendini geliştirebileceğin, uluslararası mobilite fırsatları sunan heyecan verici bir kariyer fırsatı arıyorsan TEB Geleceğin Liderleri Programı tam sana göre!

 

Program kapsamında aramıza katılacak genç yetenekler inovasyon ve girişimciliği destekleyen bir ortamda çeşitli projelerde yer alarak bankamızın farklı grupları ya da şubeleri ile çalışma fırsatı bulacak ve ilerideki kariyerlerine kendilerini hazırlayacak uluslararası eğitim ve gelişim imkanlarından yararlanacak.

 

•      Yenilikçilik, yaratıcılık, girişimcilik seni tanımlıyorsa,

•      Analitiksen ve karmaşık problemleri en iyi ben çözerim diyorsan,

•      Eleştirel düşünmek, hızlı aksiyon almak, çeviklik ruhunda varsa,

•      Toplumsal, sosyal, çevresel ve ekonomik sorunlara duyarlıysan ve bu alanlarda pozitif etki yaratmak istiyorsan,

•      Dört yıllık bir üniversiteden  2020- 2021 yıllarında mezun veya en fazla 2 yıl deneyimli bir genç profesyonelsen,

•      Potansiyelini keşfedip uluslararası eğitim ve gelişim fırsatlarından yararlanarak finans sektöründe kariyerine sağlam bir başlangıç yapmak istiyorsan

 

TEB Geleceğin Liderleri Programı tam sana göre!

Recruitment Steps

  1. Genel Yetenek & İngilizce & Değerlendirme Testleri
  2. Panel Mülakat
  3. Birebir Mülakat

Hakkımızda

Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Want to know more about TEB ?
Review Profile