LC Waikiki

International Store Merchandiser

Job Description

Önünde Hayat, Kariyerin LC Waikiki’de

“İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile bugün 48 ülkede +1000 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatan, Türkiye ve yurt dışında toplam 47.000'den fazla kişiye iş imkânı sunan LC Waikiki, kapılarını genç yeteneklere açıyor!

Responsibilities

Senden neler bekliyoruz?

  • Doğru ürün doğru zaman doğru müşteri ilişkisini kuracak ticari bakış açısıyla sorumlu olduğun mağazaların ürün yönetimi sürecinde yer alacaksın,
  • Rakamsal verileri analiz edip sunduğun raporlarla LC Waikiki'nin koleksiyon satışlarına sen yön vereceksin!

Qualifications

  • Endüstri Mühendisliği, İktisat, İşletme ve diğer sayısal lisans bölümlerinden mezun olmanı,
  • Akıcı İngilizce konuşabilecek özgüvene sahip olmanı,
  • Rakamlarla uğraşmayı eğlenceli bulup analitik düşünmekten keyif almanı,
  • Hem müşteri hem de şirket içi ekiplerin beklentisini anlayıp güçlü iletişim kurmanı,
  • Modaya meraklı olup trendleri takip etmeni,
  • Daha iyisini arama yolunda çok çalışıp başarıyı birlikte kutlamaktan mutlu olmanı bekliyoruz.

Privileges

LC Waikiki'de senin gibi yeni mezun birçok International Store Merchandiser gibi sen de Kurumsal Akademimiz tarafından organize edilen oryantasyon ve eğitim süreçlerine dahil olarak hem şirketi yakından tanıyacak hem de işinle ilgili gerekli tüm bilgi ve becerileri kazanacaksın. 

Sürekli öğrenerek gelişeceğin, çevik hareket edip proaktif olacağın global ve senin gibi gençlerle dolu bir dünyada kariyerine başlamayı düşünüyorsan burada sana da yer var!

LC Waikiki Dünyada Büyüyor!

1988 yılında Fransa’da kurulan ve 1997 yılından bu yana LC Waikiki Mağazacılık Ltd. Şti. çatısı altında bir Türk markası olarak faaliyetlerini yürüten LC Waikiki, 2009 yılında Romanya’da ilk yurt dışı mağazasını açtı. O günden bugüne dünyadaki büyümesini sürdüren Türkiye’nin LC Waikiki’si, 47+ ülkede 1000'den fazla mağazada, farklı milletlerden 47.000+ çalışanıyla ulaşılabilir modayı 3 kıtada müşterilerine sunuyor.

Want to know more about LC Waikiki ?
Review Profile