DenizBank

Müfettiş Yardımcısı

Being Evaluated.

Gezmeyi, okumayı ve öğrenmeyi seven Müfettiş Yardımcıları arıyoruz!

Job Description

Başvurusu olumlu değerlendirilen adaylarımız Genel Yetenek Sınavı, İngilizce Sınavı ve Yetkinlik Envanteri süreçlerine dahil olacak olup, uygun adaylarımızla iletişime geçilecektir.

Süreçte başarılı olan adaylar, Teftiş Kurulu bünyesinde Şube Teftişleri Bölümü’nde görevlendirilecektir.

Responsibilities

Şube Teftişleri; Şube faaliyetlerinin denetlenmesi, saptanan bulguların ilgili Şubeler ve Genel Müdürlük Birimleri ile paylaşılması, Banka genelinde risk oluşturabilecek konularla ilgili incelemelerin yapılması, operasyonel risklerin minimize edilmesi amacıyla çalışmaların yürütülmesinden sorumludur.

Qualifications

4 yıllık eğitim veren üniversitelerin “Hukuk, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Bankacılık ve Sigortacılık (4 yıllık), Psikoloji, Sosyoloji, Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümleri, İstatistik, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik” bölümlerinden mezun ya da lisans ayrımı olmaksızın “İşletme, Ekonomi/Finans” konularında yüksek lisans derecesine sahip olan,

• Çok iyi derecede İngilizce bilen,

*Son 2 yıl içerisinde TOEFL, YDS ve IELTS sınavlarından minimum puanları alan ve bunu belgeleyen adaylar İngilizce sınavından muaf tutulacaktır.(TOEFL 75,YDS 80, IELTS 6.5)

• Askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş olan,

• Bankamızın daha önceki Müfettiş Yardımcılığı sınavlarından ya da Bankamız işe alım süreçlerinin herhangi birinden mülakat aşamasında elenmemiş olan,

• Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında sağlığı görev yapmaya elverişli olan,

• Analitik düşünen, öğrenmeye ve gelişime açık, iletişimde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

 

Privileges

Pozisyon ve süreç ile ilgili merak ettiğiniz herşey için @DenizdeKariyer instagram hesabımıza, bireysel gelişiminize katkı için ise DenizAkademi youtube kanalımıza bekliyoruz.

Hakkımızda

1997 yılında Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınarak yolculuğuna başlayan DenizBank, 22 yıllık geçmişinde Türkiye bankacılık sektörüne değer katan ürün ve hizmet anlayışıyla Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır. Kuruluşundan 9 yıl sonra Ekim 2006’da Dexia bünyesine katıldı ve 6 yıl sonra, 28 Eylül 2012'de Sberbank çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Bankanın hisseleri son olarak Ağustos 2019 itibarıyla, Emirates NBD’ye devroldu.

Want to know more about DenizBank ?
Review Profile