LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki

LC Waikiki

Talent Program Details

Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme, Moda ve Tasarım bölümlerinin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine şu bölümlerde staj fırsatı sağlanacaktır. 

 • Satınalma/Buying
 • Bilgi Teknolojileri
 • Planlama/Store Merchandising
 • E-Ticaret
 • Tasarım 

Ayrıcalıklar

Biz her gün öğrenmeye ve öğretmeye odaklı bir organizasyonuz. Kocaman bir Akademimiz var. Derslerinin hasretini çekme diye sana her zaman fayda sağlayacağına inandığımız bir eğitim programı hazırladık. :) 

İşte Alacağın Eğitimler: 

 • Endüstri 4.0 İşler Eskisi Gibi Değil
 • Agile Farkındalık
 • Design Thinking
 • İkna Yöntemleri
 • Öğrenmeyi Öğrenmek

 

Ayrıca staj programında öğrendiklerinle aklından geçenler sana ışık tutsun diye Kariyer Yolculuğu adında bir oturum da planladık. Bu staj programından sonra senin için her şey çok farklı olacak!

 1. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Duygu Bayrak
  Sakarya Üniversitesi

  I am Duygu Bayrak. I am a 3rd grade student at Sakarya University, Department of Mathematics. I intend to combine the theoretical education infrastructure I received at the university with the practical knowledge I will gain in the internship training I want in your company. Since I want to continue my career in data analysis after graduation, I make sure that the elective courses I have taken since the second year are on informatics and programming. I am also working on phyton and continuing to attend database (sql) course. In my social life, I am a member of the management team of a university club with about 3000 members and carry out social responsibility projects with our club members. Based on the feedback of my teammates, I can say that I have the characteristics of being responsible, high communication skills, flexibility and adaptation to multicultural teams. As someone who is open to learning and loves to work, I think that I will gain more experience by reinforcing what I learned during my internship and improve myself while adding contribute to your company. Thank you for your attention. I present my application for your evaluation. Sincerely, Duygu Bayrak

 2. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Ayşe ÜNEŞ
  Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

  merhabalar ben Ayşe ÜNEŞ. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri 4.sınıf Öğrencisiyim. Bölümümüz gereğince e-ticaret, bilişim teknolojileri , yazılım, veri tabanı (SQL),pazarlama ve işletme gibi dersleri almış bulunmaktayım. Niyetim bu dersleri şirketinizde istediğim staj eğitiminde edineceğim pratik bilgilerle birleştirmek . Kariyerimi dijital alanlara yönlendirmek ve geliştirmek için IIENSTITÜ den online olarak Dijital pazarlama uzmanlık eğitimi ve Etkin yönetici asistanlığı eğitimi almaktayım. Üniversite dönemince bir çok sosyal etkinlikte ve kulüp yönetim ekiplerinde bulundum. Çevremden almış olduğum dönüşlere göre azimli ,araştırmacı , çalışkan ve güler yüzlü , iletişim becerilerinde iyi ,sorumluluk sahibi biri olduğumu söyleyebilirim. Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye her daim açık biri olarak öğrendiklerimi ve bu tecrübeleri şirketinize katkı olarak sağlamayı istiyorum. Bu fırsat için teşekkür ediyor ve başvurumu değerlendirmenizi rica ediyorum. Saygılarımla.

 3. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Cansın Sara
  İzmir Ekonomi Üniversitesi

  Moda Tasarımına olan tutkum beni lisede Giyim Üretim okumaya kadar götürdü. Terzi bir babaanne ve el zanaatlarında usta anneanne ile büyümek, benim hayallerime daha çok inanmamı sağladı. Şimdi Hayallerimde ki gibi İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünde 4. Sınıf eğitimimi tamamlıyorum.Okulunda bana kattığı güzel tecrübeler ile moda alanında ilgim her zaman daha fazla arttı. Kendimi Kalıp alanında dersler alarak geliştirdim, el zanaatlarına olan ilgimden dolayı özel workshoplara ve kurslara katılım sağladım. Şimdi eğitimlerinize katılabilme şansı benim için çok değerli. Çünkü eğitim benim kişisel önceliğim, kendimi yeterli görmek adına hep eğitimimi daha da ilerletmem gerektiğine inandım. Hassas şekilde düşünülmüş, tasarımı kökten kavrayıp ve konulara zengin bir hayal gücü ile yaklaşarak, gelecek nesil için modayı baştan yaratmak istiyorum. Bana yolumu gösteren motivasyonumdur ve bu yolda sizinle devam ederek , programınızdayer almayı çok isterim.

 4. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Muhammed Ali Aslantürk
  Karadeniz Teknik Üniversitesi

  ..

 5. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Ferhat Tunç
  İstanbul Üniversitesi

  lütfen beni bu staj programına alın çok çalışacağıma söz veriyorum

 6. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  BURAK UNCU
  Karabük Üniversitesi

  1 SENE GİYİM FİRMASINDA ÇALIŞTIM. ORADA YÖNETİCİLİK'TE YAPTIM. OKULUM BİTİNCE AYRILDIM.

 7. LC Waikiki Grow Global@LC Waikiki - User Image
  Gülşen İpek Savaş
  Marmara Üniversitesi

  Bu eğitimi istememin nedeni kendimi satın alma ve e-ticaret konusunda geliştirmek istemem.Lcw gibi uluslararası bir şirkette böyle bir program ile maksimum verimi alacağımı düşünüyorum.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 48 people.
Review

Detaylar

 • Application Term
  March
  April
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul