Garanti BBVA Teknoloji Yaz Stajı Programı

Garanti BBVA Teknoloji

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Garanti BBVA Teknoloji Yaz Stajı Programı ile teknoloji kariyerine adım atacağın, gelişim ve deneyim fırsatları ile dolu bir yaz seni bekliyor!

 • Finans teknolojilerini işinin ustalarından öğrenebilir ve projelere dahil olabilirsin
 • Teknik ve kişisel gelişim eğitimleri ile iş hayatına 1 adım önde başlayabilirsin
 • Profesyonellerden mentorluk desteği alabilir, Garanti BBVA Teknoloji liderleri ile kariyer sohbeti gerçekleştirebilirsin
 • Garanti BBVA Teknoloji’deki kariyer fırsatlarından erkenden haberdar olabilirsin!

 

Üniversitelerin aşağıdaki bölümlerinde, 2. veya 3. sınıfta eğitimine devam ediyorsan başvurunu bekliyoruz! 

 • Bilgisayar Mühendisliği
 • Matematik Mühendisliği
 • İşletme Mühendisliği
 • Endüstri Mühendisliği
 • Elektrik Elektronik Mühendisliği
 • Elektronik Haberleşme Mühendisliği
 • MIS vb.
 1. Oğuzhan Şahin
  İstanbul Medeniyet Üniversitesi

  GARANTİ BBVA TEKNOLOJİ markasıyla tanışmak,şirketimizin hedeflerine ulaşmak için çabalamak,çalışmak,kendime tecrübe katmak,kendi gelişimimi desteklemekve bu aileye ilk adımı atmak için sabırsızlanıyorum.

 2. Baran Yaşar
  Osmangazi Üniversitesi

  Garanti BBVA markasını tanımak iş hayatını tecrübe etmek kendimi geliştirmek ve staj dönemim boyunca bu markaya hizmet için sabırsızlanıyorum

 3. Pelin Nur Çöl
  Başkent Üniversitesi

  GARANTİ BBVA TEKNOLOJİ firmasıyla tanışmak, hayallerimi bir adım ileriye taşımak, çalışarak kendimi geliştirmek gibi fırsatlara sahip olduğum için çok mutluyuym.

 4. Ev Adresim
  Türk Hava Kurumu Üniversitesi

  Kendimi geliştirmek, sektörde insanlarla birlikte projelerde katkı sağlamak istiyorum araştırma ve öğrenme konusunda çok iştahlı olduğum bu dönemde kariyerimin ilk basamaklarında sizinle birlikte emin adımlarla ilerletmekten çok onure olurum.

 5. Kutay Kayıkçı
  Okan Üniversitesi

  MIS (yönetim bilişim sistemleri || bilişim sistemleri ve teknolojileri) 2. sınıf öğrencisiyim. Garanti BBVA'nın özellikle yaptıkları birleşmeden sonra teknolojiye daha çok önem verdiğini düşünüyorum ve bu bağlamda kendimi geliştirmek için doğru ortamın doğduğunu umuyorum.

 6. Duygu Bayrak
  Sakarya Üniversitesi

  Ben Duygu Bayrak. Sakarya Üniversitesi Matematik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bölümde aldığım teorik eğitim alt yapısını şirketinizde yapmayı arzu ettiğim staj eğitiminde kazanacağım pratik bilgilerle birleştirmeyi amaçlıyorum. Mezun olduktan sonra kariyerime veri analizi ve finans alanında devam etmek istediğim için 2. sınıftan itibaren aldığım seçmeli derslerin bilişim ve programlama üzerine olmasına dikkat ediyorum. Bunların dışında phyton üzerine çalışıyorum ve veri tabanı (sql) kursuna gitmeyi sürdürüyorum. Sosyal yaşantımda yaklaşık 3000 üyeye sahip bir okul kulübünün yönetim ekibinde bulunmakta ve kulüp üyelerimizle sosyal sorumluluk projeleri sürdürmekteyiz. Ekip arkadaşlarımın geri bildiriminden yola çıkarak esneklik, yüksek iletişim becerisi, sorumluluk ve çok kültürlü ekiplere uyum sağlama özelliklerim olduğunu söyleyebilirim. Öğrendiklerimi pekiştirerek daha çok deneyime, öğrenmeye aç ve açık, çalışmayı seven biri olarak staj sırasında şirketinize değer katarken kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. İlginiz için teşekkür ederim. Başvurumu değerlendirmelerinize sunuyorum. Saygılarımla; Duygu Bayrak

 7. Melisa Aydın
  İstanbul Aydın Üniversitesi

  GARANTİ BBVA MARKASIYLA TANIŞMAK, İŞ HAYATINI SİZİNLE BİRLİKTE TECRÜBE ETMEK VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK ÇOK İSTİYORUM. UMARIM AİLENİZİN BİR PARÇASI OLABİLİRİM.

 8. Ayşe ÜNEŞ
  Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

  merhabalar ben Ayşe ÜNEŞ. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri 4.sınıf Öğrencisiyim. Bölümümüz gereğince e-ticaret, bilişim teknolojileri , yazılım, veri tabanı (SQL),pazarlama ve işletme gibi dersleri almış bulunmaktayım. Niyetim bu dersleri şirketinizde istediğim staj eğitiminde edineceğim pratik bilgilerle birleştirmek . Kariyerimi dijital alanlara yönlendirmek ve geliştirmek için IIENSTITÜ den online olarak Dijital pazarlama uzmanlık eğitimi ve Etkin yönetici asistanlığı eğitimi almaktayım. Üniversite dönemince bir çok sosyal etkinlikte ve kulüp yönetim ekiplerinde bulundum. Çevremden almış olduğum dönüşlere göre azimli ,araştırmacı , çalışkan ve güler yüzlü , iletişim becerilerinde iyi ,sorumluluk sahibi biri olduğumu söyleyebilirim. Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye her daim açık biri olarak öğrendiklerimi ve bu tecrübeleri şirketinize katkı olarak sağlamayı istiyorum. Bu fırsat için teşekkür ediyor ve başvurumu değerlendirmenizi rica ediyorum. Saygılarımla.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 21 people.
Review

Detaylar

 • Application Term
  March
 • Who Can Apply?
  2nd Grade
  3rd Grade
 • Working Locations
  İstanbul