Webtures Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Webtures Youthall Verified Badge #Seninleyiz

  • Digital Agency
  • ·
  • 3137 follower

Webtures Hakkında

2011 yılında dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren bir girişim şirketi olarak kurulan Webtures, merkezi İstanbul olmak üzere Londra’da bulunan iki ofisi ile faaliyetlerini sürdürüyor. İyi firmaları daha görünür kılan, insanları iyi ve kaliteli ile buluşturma misyonuyla hareket ederek 70’ten fazla sektörden 5000+ şirkete dijital pazarlama hizmeti veriyor ve sektörümüzün öncüsü olmaktan mutluluk duyuyoruz.

SMe
2011
51-200 Employees

Ekip Arkadaşlarımızı Yükseltiyoruz

Webtures’ta unvan ve hiyerarşik düzen gözetmeksizin tüm çalışanların değerli görüşleri, yıkıcı fikirleri ve yenilikçi düşünceleri her zaman el üstünde tutulur. ''En değerli sermayemiz ekibimizdir'' diyerek en büyük yatırımları ekibimize yapıyor; yeteneklerini keşfedip geliştiren, yetkinliklerini artıran ve “kendini geliştirme” felsefesine bağlı kalan bir yönetim anlayışı benimsiyoruz. 

Ekip Ruhundan Beslenen Kültürümüz

  • Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız ilk iş günlerinde Hoş Geldin Paketi ile karşılanır.
  • İş görüşmesine şehir içinden veya şehir dışından gelen herkesin ulaşım giderleri bize aittir.
  • Doğum günlerinde tüm çalışanlar sevdikleriyle zaman geçirmesi için izinlidir.
  • Cumartesi günlerimiz ve tüm milli bayramlarımız tatildir!
  • Aramıza katıldıktan sonra yeni bir dil öğrenen kişinin maaşına  1000 TL zam yapılır.


Eşsiz Ofis Hayatımız

Ekip arkadaşlarımıza mutlu ve verimli bir çalışma ortamı sunmayı temel hedeflerimizden biri olarak görüyoruz. Bu yüzden herkese kendi iş planlamasını yapma olanağı sağlarken dinlenmek ve uyumak için mola saatlerini beklemiyoruz. Langırt, masa tenisi, , PlayStation, bateri, kütüphane, havuz, spor salonu, düzenli halı saha maçları, basketbol sahası ve tenis kortu olanaklarımızla da sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam sunuyoruz.

Sürdürülebilirlik Projemiz

Tüm faaliyetlerimizi Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda gerçekleştirmek, bu kapsamda yapılan ulusal ve uluslararası uygulamaları takip ederek süreçlere destek olmak önceliğimizdir. Bu ölçekte ‘Karbon Nötr’ bir şirket olmayı hedefliyor, karbon ayak izimizi azaltarak iklim krizine engel oluyoruz.

Webtures Staj Kampı

Webtures, öğrenmeye açık, yenilikçi ve limitleri zorlayan yapısına en uygun şekilde ekibini büyütmek için dönemlik olarak oluşturduğu tam günlük bir kampla SEO alanında kariyer yapmak isteyen yetenekleri keşfediyor. Adaylar staj kampımızda bir SEO uzmanının sahip olması gereken, hız, analitik düşünme, sorun çözme ve strateji geliştirme özelliklerine ne kadar uygun olabileceğini gösterme fırsatına sahip oluyorlar.


...

Read More

Team

Webtures has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Webtures?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


51-200

2011

42% 58%

26
Webtures has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Webtures?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


51-200

2011

42% 58%

26

Benefits

Global Kariyer
Performansa Dayalı Prim
İnovasyon Odaklı Kültür
Maaşlı Ebeveynlik İzni
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı
Girişimci Ortam
Mentorluk
Eğitim
Fitness Center
Rekabetçi Maaş
Uzaktan ve Esnek Çalışma
Macbook
Telefon Hattı
Hibrit Çalışma
Doğum Günü İzni

Working Environment

Marmara Üniversitesi Aktüerya bölümü mezunu olan Kaan Gülten 2007 yılında başladığı SEO çalışmalarını 2009 yılında Seohocasi.com web sitesini kurarak başarısını taçlandırdı. 2011 yılında çıkardığı ‘’Uzmanından Seo’’ adlı kitabı ile satış rekorları kırdı. Aynı yıl tek oda ofis ile kurduğu Webtures şirketi şu an sektörün öncüsü firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümü mezunu olan Emre Yaralı, Mali İşler Sorumlusu olarak başladığı Webtures kariyerine 6 yıldır Chief Financial Officer olarak devam etmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisi olan Ahmet Yılmaz SEO Stajyeri olarak başladığı Webtures çatısında SEO Executive olarak devam etmektedir.

2014 yılında web tasarım ile başladığı sektörel kariyerine dijital pazarlama alanında devam eden Alperen Esmer başarılı çalışmalarına Webtures ailesinde devam etmektedir.

İşletme ve Pazarlama lisansının ardından Lumière Lyon Université'de Uygulamalı Diller alanında yüksek lisansını tamamlamak üzere olan Amina Lebnane Dijital Pazarlama Stajyeri olarak Webtures bünyesinde yer almaktadır.

Haliç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan Murat Yüksel sektördeki yaklaşık 10 yıllık tecrübesiyle birlikte SR. SEO Executive olarak başladığı Webtures bünyesindeki kariyerine başarılı çalışmaları doğrultusunda 9 ay SEO Director olarak devam etti. Şu an da Chief Marketing Officer olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Kültür Üniversitesi E-Ticaret ve Pazarlama bölümü mezunu olan Damla Kütük, Youthall sayesinde yolunun kesiştiği Webtures'ta SEO Analyst olarak yer almaktadır.

Trakya Üniversitesi Web Tasarım ve Kodlama bölümü öğrencisi olan Efe Kayfeci, Webtures'ta Social Media Expert olarak görev almaktadır.

Çankaya Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunu olan Elçin Bolat, çeşitli sektör ve farklı firmaların satış ve pazarlama departmanlarında yer alarak elde ettiği deneyimlerle kariyerine Webtures bünyesinde devam etmektedir.

Bartın Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olan Enes Sipahi birçok sektörün özel ve kamu kuruluşunda tasarım ve arayüz çalışmaları yaparak ilerlediği kariyerine Webtures bünyesinde devam etmektedir.

İstanbul Kültür Üniversitesi'nde E-Ticaret ve Pazarlama bölümünden mezun olan Eren Kartav SEO Intern olarak başladığı Webtures bünyesinde önce SEO Analyst, başarılı çalışmaları sonucu SEO Executive olarak yer almaktadır.

11 yıldır marka konumlandırması, proje koordinatörlüğü alanlarında global deneyimler elde eden Feride Sinan, Webtures bünyesinde Chief Operation Officer olarak yer almaktadır.

Trakya Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu olan Gizem Sayan 3 yıldır içerisinde bulunduğu dijital pazarlama sektöründeki kariyerine Webtures'ta devam etmektedir.

Marmara Üniversitesi İşletme bölümü öğrencisi olan Hilal Gülen Youthall sayesinde yolunun kesiştiği Webtures kariyerine İnsan Kaynakları Uzmanı olarak devam etmektedir.

Sinop Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu olan İsmail Sağdıç SEO alanında stajyer olarak başladığı kariyerine çeşitli firmalarda bulunmasının ardından Sr. SEO Executive olarak katıldığı Webtures ailesinde SEO Manager olarak devam etmektedir.

Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu olan Kaan Yalçınkaya Software Developer olarak yer almaktadır.

Kültür Üniversitesi E-Ticaret ve Pazarlama bölümü mezunu olan Sema Koca, Youthall sayesinde yolunun kesiştiği Webtures'ta SEO Analyst olarak yer almaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Yönetim Bilişim sistemleri bölümü mezunu olan Sinan Gergöy, SEO sektöründeki çalışmalarını Webtures bünyesinde SEO Executive olarak sürdürmektedir.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü mezunu olan Tolgahan Öz, yaklaşık 9 yıldır sürdürdüğü sosyal medya çalışmalarına şu an Webtures bünyesinde devam etmektedir.

İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Tufan Acar, Youthall sayesinde yolunun kesiştiği Webtures'ta SEO Analyst olarak yer almaktadır.

Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan Zehra Güler, Youthall sayesinde yolunun kesiştiği Webtures'ta SEO Intern olarak yer almaktadır.

Yeditepe Üniversitesi E-Ticaret ve Teknoloji Yönetimi bölümü mezunu olan Zübeyir Kıdil, Youthall sayesinde yolunun kesiştiği Webtures'ta SEO Analyst olarak yer almaktadır.


51-200

2011

42% 58%

26